• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Jak przedłużyć długość stosunku?

0 głosów

Jak przedłużyć długość stosunku?

zapytał Czerwiec 7, 2012 w kategorii Sex anonimowy

2 Odpowiedzi

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Jeśli mężczyzna nauczy się tolerować szerszy zakres uczuć seksualnych, większa ich dawka przestanie doprowadzać go automatycznie do wytrysku.<!--more-->

Oto ćwiczenie jak rozszerzyć spektrum seksualnych doznań mężczyzny:
Kobieta powinna zacząć masować penisa partnera w sposób, który sprawia przyjemność im obojgu. Podczas stymulacji penisa mężczyzna powinien informować partnerkę, w którym punkcie skali od 0 do 10 się znajduje (1, 3, 5....) - gdzie 0 to brak podniecenia a 10 to orgazm i wytrysk. Początkowo będzie oceniał w przybliżeniu, ale po pewnym czasie doskonale pozna swoją skalę.

Kiedy mężczyzna osiągnie 8 na swojej skali, kobieta powinna zatrzymać się przez chwile, a potem nieco zwolnić. Po 20 -30 minutach ćwiczeń można dać sobie odetchnąć i zakończyć je WYTRYSKIEM.
Pamiętaj! Mężczyźni ze zbyt szybkim wytryskiem muszą nauczyć się cierpliwości! przyspieszenie procesu zniweczy wszystkie wysiłki.

Ach i jeszcze jedno: nie staraj się odwlekać wytrysku, myśląc o czymś innym niż seks! To tak, jakby kierowca Formuły 1 myślał o wędkarstwie, biorąc zakręt z olbrzymią prędkością!
odpowiedział Czerwiec 7, 2012 anonimowy
0 głosów

Dla mnie najlepsze metody to prezerwatywa durex opóźniająca wytrysk z jakąś tam specjalną substancją, wpiszesz w google to pewnie poszukasz, masturbacja przed no i kremy działające na bodźce penisa też są dobre, na tej stronie masz więcej wypisanych metod jak przedłużyć stosunek. pozdro

odpowiedział Październik 23, 2013 matio (180 punktów)
edytował Październik 24, 2013 mario

Podobne pytania

+2 głosów
5 odpowiedzi
zapytał Listopad 5, 2012 w kategorii Sex Maja_cz (140 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 3, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 24, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 27, 2013 w kategorii Sex goopher1988 (120 punktów)