• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Pomocy! Nie wiem co mam zrobić..

0 głosów
Ludzie błagam was o radę. Jestem z chłopakiem on ma 18 lat ja mam 17. Razem pracujemy i od dłuższego czasu między nami jest chemia. Bardzo się do niego przywiązalam, ale mam bardzo wielki problem. Juz wyjaśniam: Otóż On chce o to bardzo chce przeżyć swój pierwszy raz gdzie mój to tez będzie pierwszy. Powiedział ze nie chce mnie zmuszać, ale wie ze jeżeli ja mu tego nie dam to prędzej czy później na jakiejś imprezie może mnie zdradzić, ale ja tego bardzo nie chce. Nie jesteśmy z jednej miejscowości a ja nie znam jego przyjaciół czy kolegów ponieważ interesuje mnie tylko on i boję się że może to zrobić. Mam mętlik w głowie. Z jednej strony chce go zatrzymać przy sobie a z drugiej nie chce tego robić w takim wieku. Przynajmniej chce skończyć to 18. Powiedział mi żebym sobie na spokojnie Przemyśla ta decyzję.. Ale ja się boję. Wiem ze po tym Nie będę mogla popatrzeć do lustra na siebie.. Błagam was o radę :(
zapytał Lipiec 29, 2015 w kategorii Sex Koteczek0419 (120 punktów)

1 Odpowiedź

0 głosów
Chłopak nie ma prawa wywierać na tobie tego rodzaju presji. Musisz chcieć to zrobić z pragnienia i miłości. Inaczej będziesz miała na całe życie bezsensowne przeżycie. Nie polecam.
odpowiedział Styczeń 25, 2016 MarekWu (310 punktów)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Styczeń 23, 2016 w kategorii Internet agasto (120 punktów)
+1 głos
1 odpowiedź
zapytał Grudzień 15, 2013 w kategorii Inne nutka98 (290 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi
0 głosów
2 odpowiedzi