• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Jakie sprzęty AGD /RTV najbardziej się wam przydają?

+1 głos
lodówka, tv, komputer, zmywarka...?
zapytał Październik 22, 2012 w kategorii Dom i Ogród syntax (560 punktów)

4 Odpowiedzi

0 głosów
Pralki z LED- wyświetlaczem ;) i nowoczesne meble...TV Sony - teraz będą pokazy w Soho factory,, więc możesz sobie je obejrzeć dokładniej.
odpowiedział Październik 22, 2012 sonia (1,760 punktów)
0 głosów
Są pewne sprzęty bez których nie da sie żyć jak dla mnie,

jeżeli chodzi o AGD to napewno niezbędna jest lodówka i płyta gazowa można obejść się bez piekarnika, mikrofalówki i zmywarki nie wspominajac o reszczie drobnicy czyli tostery blendery itp.

Jeżeli o RTV chodzi to TV musi być, jakieś źródło informacji można sie obejść bez kina domowego i gier wideo oraz jakiegos konkretnego sprzętu grającego.

Komputer moim zdaniem też jest niezbędny to jest uniwersalne urządzenie i powinno być, niekoniecznie z drukarką i wydajnymi podzespołami ale bć powinno
odpowiedział Listopad 23, 2012 slow (1,660 punktów)
edytował Luty 9, 2013 mario
0 głosów

Bez AGD/RTV nie da się już funkcjonować. Najważniejsze dla mnie są:

pralka, aby mieć czyste ciuchy i chodzić do pracy żeby zarabiać na jedzenie, które trzymam w lodówce. Dobrze jest czasem napić się kawy z ekspresu i pogapić się w telewizor. A jak już wypije się kawę i zje ciasteczko to z pewnością przyda się zmywarka. Po przyjemnościach czas na sprzątanie i pomocny wtedy staje się odkurzacz. Ponadto jeszcze klika sprzętów znajdzie się, ale to każdy wg. siebie musi je wybrać.

odpowiedział Luty 1, 2013 takigrat (240 punktów)
edytował Luty 9, 2013 mario
0 głosów

Ostatnio, w czasie wakacji doecniłem swój nowy aparat. Niby przeciętna lustrzanka, ale jakość zdjęć jest diametralnie równaż od tej, jaką do tej pory udawało mi się osiagać ze zwykłym kompaktem: http://menstream.pl/instrukcje/canon-eos-1100d-m1790.html To tak z bardziej fantazyjnych. Wsród standardowych na pierwszym miejscu będzie oczywiście lodówka i pralka. Zaraz później komputer :)

odpowiedział Październik 30, 2013 januszek (790 punktów)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Październik 24, 2013 w kategorii Dom i Ogród bramkarz (240 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi
+1 głos
3 odpowiedzi
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Październik 24, 2013 w kategorii Dom i Ogród bramkarz (240 punktów)