• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Wydalanie kawy,cappuccino i kakao

0 głosów

Mam pytanie odnośnie trawienia i wydalania napojów które wymieniłem wyżej a mianowicie czy są one przetwarzane i wydalane w formie kału czy moczu?Wiem,że pytanie wydaje się dziwne,ale nurtuje mnie ono, ponieważ niedawno zafundowałem sobie 10 dniowy okres niejedzenia by oczyścić trochę jelita z kału,spożywałem,wiec tylko te napoje i ku mojemu zdziwieniu przez tak długi okres nie spożywania pokarmów,wypróżnianiom nie było końca,więc stad moje pytanie jak to z tym jest?

zapytał Listopad 5, 2013 w kategorii Zdrowie uzytkownik (120 punktów)

1 Odpowiedź

0 głosów

Konkretnie Cię przeczyściło, po prostu ;) może być w formie kału, jeśli np. lubisz sobie zjeść fusy z kawy ;P Sorry za żarcik... bardzo dobrze, że chcesz dbać o swoje zdrowie. Oczyszczająco na organizm ( nie tylko na jelito :P ) działa woda alkaliczna. Zobacz sobie tutaj jonizatory.eu

odpowiedział Maj 19, 2015 kasztann (140 punktów)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 8, 2014 w kategorii Zdrowie wilmaksio4 (690 punktów)
+3 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Listopad 29, 2012 w kategorii Zdrowie figurakasi (880 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
0 głosów
3 odpowiedzi
zapytał Maj 26, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 17, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy