0 głosów
w Sex przez użytkownika

Jak przedłużyć długość stosunku?

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
Jeśli mężczyzna nauczy się tolerować szerszy zakres uczuć seksualnych, większa ich dawka przestanie doprowadzać go automatycznie do wytrysku.<!--more-->

Oto ćwiczenie jak rozszerzyć spektrum seksualnych doznań mężczyzny:
Kobieta powinna zacząć masować penisa partnera w sposób, który sprawia przyjemność im obojgu. Podczas stymulacji penisa mężczyzna powinien informować partnerkę, w którym punkcie skali od 0 do 10 się znajduje (1, 3, 5....) - gdzie 0 to brak podniecenia a 10 to orgazm i wytrysk. Początkowo będzie oceniał w przybliżeniu, ale po pewnym czasie doskonale pozna swoją skalę.

Kiedy mężczyzna osiągnie 8 na swojej skali, kobieta powinna zatrzymać się przez chwile, a potem nieco zwolnić. Po 20 -30 minutach ćwiczeń można dać sobie odetchnąć i zakończyć je WYTRYSKIEM.
Pamiętaj! Mężczyźni ze zbyt szybkim wytryskiem muszą nauczyć się cierpliwości! przyspieszenie procesu zniweczy wszystkie wysiłki.

Ach i jeszcze jedno: nie staraj się odwlekać wytrysku, myśląc o czymś innym niż seks! To tak, jakby kierowca Formuły 1 myślał o wędkarstwie, biorąc zakręt z olbrzymią prędkością!
0 głosów
przez użytkownika (180)
edycja przez użytkownika

Dla mnie najlepsze metody to prezerwatywa durex opóźniająca wytrysk z jakąś tam specjalną substancją, wpiszesz w google to pewnie poszukasz, masturbacja przed no i kremy działające na bodźce penisa też są dobre, na tej stronie masz więcej wypisanych metod jak przedłużyć stosunek. pozdro

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi
+2 głosów
5 odpowiedzi
pytanie zadane 5 listopada 2012 w Sex przez użytkownika Maja_cz (140)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 3 lipca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 24 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 27 maja 2013 w Sex przez użytkownika goopher1988 (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...