+1 głos
w Związki przez użytkownika
Mam 14 lat i mam jedno pytanie. Zawsze kiedy rozmawiam ze swoją dziewczyną przez telefon strasznie się wstydzę i wtedy nie wiem co mówic. Po prostu siedzę cicho i czekam aż coś ona powie. Ona raczej woli żebym ja mówił i dlatego mało się odzywa. Brak mi pomysłów. Nie wiem co robić żebym przestał się tak zachowywać

5 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
Gdy skończą się tematy w chwili rozmowy przez telefon to nastaje cisza i obie strony nie wiedzą co mają powiedzieć. Jest to normalne i oznacza najczęściej koniec rozmowy. Nie ma sensu wisieć na linii tylko po to, żeby się rumienić i na siłę wymyślać tematy. Poza tym w wieku w jakim jesteście trudno, abyście mieli wspólnie jakieś większe problemy wokół których może toczyć się rozmowa. Takie sytuacje zdarzają się każdemu człowiekowi i w takiej sytuacji najczęściej rozmowa się kończy. Trudno cały czas mówić w koło o tym samym.
0 głosów
przez użytkownika (370)
nie przejmuj się, to się zdarza każdemu, niezależnie od wieku:) ja mam trochę więcej lat i też się czasem to zdarza. Jak się lepiej poznacie będzie super :)
0 głosów
przez użytkownika (3.4k)
Nie przejmuj się tym
0 głosów
przez użytkownika (7.4k)
nie przejmuj się każdemu się zdarza
0 głosów
przez użytkownika (1.9k)

może poprostu się nei dogadujecie , jeżeli krempujecie sie ze sobą romawiać to lepiej wgl. ze sobą nie chcodzcie . Takie jest moje zdanie ! :Ddevil

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 6 czerwca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 27 maja 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 26 maja 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 1 listopada 2012 w Związki przez użytkownika pedał123 (1.9k)
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 12 lipca 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...