0 głosów
w Sex przez użytkownika
Mam całkiem niemały problem ... kochaliśmy się z dziewczyną 30 czerwca, członek dostał się do środka tylko na chwilę ale wydaje mi się że dostał się tam płyn ejakulacyjny. Dziewczyna ostatni okres miała 9 czerwca który wystąpił z pięciodniowym opóźnieniem a teraz okres spóźnia się jej już 8 dzień. Czy to znaczy że może być w ciąży. 30 czerwca miała 23 dzień cyklu czy były to dni płodne czy nie.

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
W czasie, w którym się kochaliście, czyli 23 dzień cyklu, kobieta nie ma już najczęściej dni płodnych. Jednak wszystko zależy od regularności miesiączek i u młodych kobiet nie ma co liczyć na dni płodne bądź bezpieczne. Im dłuższy cykl tym dni płodne ulegają przesunięciu i często wydłużeniu. Brak spodziewanej miesiączki nie musi oznaczać ciąży, a biorąc pod uwagę fakt, że Twoja partnerka wcześniejsze krwawienie miała opóźnione o pięć dni, to w najbliższych dniach okres wystąpi. Weźcie również pod uwagę to, że partnerka jest zestresowana w związku z miesiączką, co negatywnie wpływa na występowanie krwawienia

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 30 czerwca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 6 czerwca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 6 czerwca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 24 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...