0 głosów
w Związki przez użytkownika

Jestem trochę zakłopotany. Nie wiem co mam zrobić ponieważ dziewczyna, która mi się podoba mieszka w odleglości 220 km ode mnie. Jeszcze jej tego nie powiedziałem, że ją kocham ale mam zamiar to uczynić, ale nie wiem jak się do tego zabrać (kompletna dezorientacja) ??? 2

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
Na pewno pomocny będzie Ci Poradnik Podrywacza na blogach sexforum.pl. Co do miłości na odległość to można powiedzieć, że takowa po prostu nie istnieje. Najczęściej zauroczenie drugą osobą pojawia się na obozie bądź koloniach i wtedy młodzi ludzie myślą, że zakochali się w tej jedynej drugiej połowie. Wszystko najczęściej kończy się po wakacjach, gdy wracają stare obowiązki. Jednak zdarzaję się sytuacje, gdzie takie osoby kończa później swoją znajomość na ołtarzu, lecz jak już napisałem jest to bardzo rzadko. Co do sposobów powiedzenia drugiej osobie, o tym że ją kochasz, jest kilka, lecz większość wymaga, abyście byli razem. Nie wyobrażam sobie, aby można powiedzieć dziewczynie o tej sprawie przez telefon bądź via e-mail. Druga osoba potraktuje to po prostu jako żart. Jak więc ławo zauważyć, recepty na wyznanie miłości nie ma i długo chyba nię będzie. Wydaje mi się, że warto po prostu podtrzymywać tą znajomość i czas pokaże, czy jesteście stworzeni właśnie dla siebie.
0 głosów
przez użytkownika (1.8k)
może np.: niedoceniane "kocham cie"

nieeeeeee, bo przecie to jest przestażałe...

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 4 kwietnia 2013 w Związki przez użytkownika ilona (120)
0 głosów
4 odpowiedzi
pytanie zadane 2 lutego 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 30 października 2012 w Związki przez użytkownika pedał123 (1.9k)
+1 głos
4 odpowiedzi
pytanie zadane 13 lipca 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 30 stycznia 2012 w Związki przez użytkownika marta (2.2k)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...