0 głosów
w Osobiste przez użytkownika (120)

Pokłóciłam się z przyjaciółką. Jakoś od 2 semestru sie tak trochę kłóciłyśmy ale nie było jeszcze tak źle. Nieraz zamiast z nią spędzać przerwy spędzałam czas z innymi ale to nie tak ze z nia nie chciałam tylko ze chciałam tez z innymi je spedzac a ona się na mnie obraziła, potem miałysmy pojechac na 3 dni z przyjaciółmi pod namiot nie wiem czemu ale ona powiedziała ze nie wie czy ma jechac bo pewnie znowu ją tak jakby "zostawie" czy nie bede z nia gadac wiec powiedziałam jej ze ma się nie wygłupiać . no i pojechałysmy ale no cóż zapłaciłam troszkę za te 3 dni i chciałam się wyszalec wiec tez gadałam z innymi no i z nia też ;) ale ona sie obraziła bo nie gadamy już dłuugo . nie wiem próbowałam z nią porozmawiać ale ona powiedziała ze nie ma ochoty i na tym się skończyło. co mam robić .?

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (220)
Kłutnie nie jest fajna a co dopiero z psiapsiułką. Mam radę...poprostu zalezy kto zawinil. Naprzykład uznaj,że zawiniłaś ty i jedno co trzeba zrobić to się przeprosić.A gdy to twoja npnz zawiniła czyli najlepsza przyjaciółka na zawsze to jej wybacz. A jak nie to nie ma innego wyjścia. Zrób to jeśli ci zależy na przyjaciółce.
0 głosów
przez użytkownika (210)

jka macie jechać pod namiot proponuję kupić namiot magazynowy :) wtedy na pewno na siebie nie wpadniecie :) http://tanienamiotyhandlowe.pl/namioty-magazynowe/ myślę że taki 10x15m wystarczy :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 2 listopada 2012 w Osobiste przez użytkownika pedał123 (1.9k)
–1 głos
4 odpowiedzi
pytanie zadane 31 października 2012 w Osobiste przez użytkownika xdkasiulaxd890 (110)
–1 głos
4 odpowiedzi
pytanie zadane 30 października 2012 w Osobiste przez użytkownika rynio615 (1.1k)
+2 głosów
4 odpowiedzi
pytanie zadane 6 sierpnia 2012 w Osobiste przez użytkownika asia19900 (150)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...