0 głosów
w Turystyka przez użytkownika (530)
No więc sytuacja wygląda tak: Z moją dziewczyną chcemy pojechać do pewnego miasta na IEM. Impreza trwa 3 dni ale nie trwa w nocy i nie ma zapewnionego zakwaterowania na noc, więc trzeba samemu wymyślić. Ja mam 18 lat, a ona 15 (skończone ofc.). Czy przy rejestracji będzie to problemem, że ona ma mniej niż 18 lat czy nie powinno być to żadnym problemem?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)

Przy rejestracji na imprezę, taką jak IEM (Intel Extreme Masters), istnieje kilka kwestii, które warto wziąć pod uwagę, szczególnie jeśli jedna z osób jest niepełnoletnia:

  1. Wiek uczestnika: W przypadku nieletnich uczestników, organizatorzy mogą wymagać zgody rodziców lub opiekunów prawnie ustanowionych na udział w takiej imprezie. Czyli musisz mieć zgodę od rodziców swojej dziewczyny na to, aby mogła uczestniczyć w wydarzeniu.

  2. Zakwaterowanie: Jeśli nie ma zapewnionego zakwaterowania na noc, to musicie samodzielnie zadbać o miejsce noclegu. Upewnijcie się, że macie plan na to, gdzie spędzicie noc, i że to miejsce jest zgodne z przepisami dotyczącymi nieletnich uczestników, takimi jak wymóg zgody rodziców lub opiekunów.

  3. Nadzór: Warto również zastanowić się nad tym, kto będzie nadzorować nieletnią osobę podczas trwania imprezy. Organizatorzy mogą mieć wymagania co do obecności pełnoletniego opiekuna.

  4. Bilety i rejestracja: Sprawdźcie dokładnie regulamin imprezy i wymagania odnośnie wieku przy zakupie biletów oraz rejestracji. Upewnijcie się, że spełniacie te wymagania.

  5. Kwestie bezpieczeństwa: Pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie. W trakcie wydarzenia starajcie się być razem i mieć przy sobie dokumenty tożsamości, które mogą być przydatne w razie jakichkolwiek problemów.

Ostatecznie, zalecam skontaktowanie się z organizatorami IEM i zapytanie ich bezpośrednio o wszelkie kwestie związane z wiekiem i regulacjami dotyczącymi uczestników niepełnoletnich. Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami są najważniejsze, więc dobrze jest to wyjaśnić z wyprzedzeniem.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 6 czerwca 2012 w Inne przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 23 lipca 2012 w Turystyka przez użytkownika gosciniec (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 21 lipca 2012 w Turystyka przez użytkownika szynka1007 (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 23 marca 2012 w Turystyka przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...