0 głosów
w Gry przez użytkownika (190)
mam problem z grą CHAOS na smartfona, gdyż nie chce mi się uruchomić

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (690)
NK że została zatrzymana, możesz to zgłosić a zespol , który projektował gre może się tym zajmie :)
0 głosów
przez użytkownika (1.4k)
Komunikat "Aplikacja została zatrzymana" oznacza, że gra CHAOS Tournament na Twoim urządzeniu Samsung Galaxy S3 przestała działać z powodu błędu w aplikacji. Może to być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak niedostateczna ilość pamięci RAM, problem z oprogramowaniem lub błędem w samym programie.

Aby rozwiązać ten problem, możesz spróbować kilku rozwiązań. Po pierwsze, spróbuj ponownie uruchomić grę. Jeśli to nie pomoże, spróbuj usunąć i ponownie zainstalować grę. Upewnij się, że masz najnowszą wersję gry i zaktualizuj ją, jeśli jest dostępna. Możesz również spróbować wyczyścić pamięć podręczną urządzenia lub wykonać pełne czyszczenie pamięci.

Jeśli żadne z tych rozwiązań nie rozwiąże problemu, może to oznaczać, że gra nie jest kompatybilna z Twoim urządzeniem lub występuje problem z oprogramowaniem urządzenia. W takim przypadku skontaktuj się z producentem gry lub producentem urządzenia, aby uzyskać dalszą pomoc.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 21 września 2012 w Gry przez użytkownika jadoman22 (120)
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 21 września 2012 w Gry przez użytkownika klaudiasta123 (120)
+2 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 10 lipca 2012 w Elektronika przez użytkownika bartoch9 (190)
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 31 lipca 2015 w Gry przez użytkownika descrive331 (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...