0 głosów
w Internet przez użytkownika (120)

Przy włączaniu komputera wyświetla mi się taki komunikat:

                                                             Błąd

Nie powiodła się próba dodania certyfikatu głównego do wszystkich znanych przeglądarek zainstalowanych na komputerze.

Moja przeglądarka to Explorer. Internet wolniej mi działa, a czasami wogóle. A przecież go mam. Proszę o pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)

Wygląda na to, że na Twoim komputerze występuje problem z certyfikatem SSL (Secure Sockets Layer), który jest potrzebny do bezpiecznego połączenia z serwerem internetowym. Certyfikaty SSL są używane do weryfikacji tożsamości witryn internetowych oraz szyfrowania danych przesyłanych między serwerem a przeglądarką.

Aby rozwiązać ten problem, możesz spróbować następujących kroków:

  1. Sprawdź datę i czas na swoim komputerze, aby upewnić się, że są ustawione poprawnie. Nieprawidłowe ustawienia daty i czasu mogą powodować problemy z certyfikatami SSL.

  2. Upewnij się, że Twój system operacyjny jest zaktualizowany i ma najnowsze łatki bezpieczeństwa. Nieaktualne oprogramowanie może powodować problemy z certyfikatami SSL i inne problemy z bezpieczeństwem.

  3. Spróbuj zresetować ustawienia swojej przeglądarki Internet Explorer. Aby to zrobić, otwórz przeglądarkę, przejdź do menu Narzędzia -> Opcje internetowe -> Zakładka Zaawansowane -> Przywracanie ustawień zaawansowanych -> Przywróć.

  4. Sprawdź, czy w systemie nie ma programów antywirusowych lub zapory sieciowej, które mogą blokować połączenie z serwerem internetowym. Spróbuj wyłączyć te programy na chwilę i sprawdź, czy problem nadal występuje.

  5. Spróbuj skorzystać z innej przeglądarki internetowej, takiej jak Google Chrome lub Mozilla Firefox, aby upewnić się, czy problem związany jest tylko z Internet Explorerem.

Jeśli powyższe kroki nie pomogą rozwiązać problemu, może być konieczne skontaktowanie się z dostawcą usług internetowych lub informatykiem, aby dokładniej zbadać przyczynę problemu.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 29 lipca 2015 w Sex przez użytkownika Koteczek0419 (120)
+1 głos
1 odpowiedź
pytanie zadane 15 grudnia 2013 w Inne przez użytkownika nutka98 (290)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 10 listopada 2012 w Osobiste przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
4 odpowiedzi
pytanie zadane 18 października 2012 w Osobiste przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
2 odpowiedzi
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...