0 głosów
w Inne przez użytkownika (410)
Bywam przezywany jako "em-pi-si" (wnioskuję, że pisze się "empc", lecz nie jestem tego pewien). W Internecie za nic nie mogę znaleźć znaczenia tego wyrazu, jedyne co znalazłem to akronimy E. M. P. C. z których żaden nie wydaje mi się trafny. Internetowe słowniki slangu (polskie i angielskie) nie posiadają takiego hasła (zarówno pisownia fonetyczna "empisi" jak i "empc"). Wie ktoś o co z tym chodzi?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)
wybrane przez użytkownika
 
Najlepsza
NPC to skrót od Non-Player Character, czyli postaci niezależnych od gracza w grach komputerowych, o których pisałem wcześniej.

Jeśli ktoś nazywa Cię NPC, to może oznaczać, że uważa Cię za osobę bez wyrazistego charakteru lub osobowości, która zachowuje się w sposób przewidywalny i monotonny. W takim kontekście określenie NPC może być używane jako forma krytyki lub żartobliwej uwagi.

Jednakże, ważne jest, aby pamiętać, że każda osoba jest unikalna i wartościowa, a takie etykietowanie innych ludzi może być obraźliwe i krzywdzące. Zawsze warto szanować innych ludzi i ich indywidualność.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź
pytanie zadane 9 lipca 2012 w Hobby przez użytkownika Szarlotka (130)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 26 września 2023 w Inne przez użytkownika filozof (3.7k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 1 września 2022 w Inne przez użytkownika Kapi96 (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 2 lipca 2015 w Inne przez użytkownika gabsabsxox (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...