0 głosów
w Kulinaria przez użytkownika (2.2k)
Jaka firma produkuje przyprawę Vegeta? Czy ta przyprawa jest dobra i zdrowa?

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)
Firmą produkującą oryginalną Vegetę jest podravka. Przyprawa dobra i popularna w Polsce, dostali sporo nagród ;) ze swojej strony polecam.

Vegeta otrzymała tytuł Superbrand Polska 2004. Istniejąca od 45 lat na światowym rynku, ale ciągle młoda marka została wyłoniona z grupy 1200 marek ocenianych przez czołowe postaci świata brandingu w polskiej edycji konkursu Superbrands. Była to pierwsza polska edycja tego konkursu.

Organizacja Superbrands powstała w latach 90-tych w Wielkiej Brytanii. Co roku w 30 krajach świata wybiera najsilniejsze marki spośród tysięcy funkcjonujących na rynku danego kraju.

Kolejny sukces Vegety to zdobycie trzeciego miejsca w rankingu najbardziej cenionych w Polsce marek przeprowadzonym przez Young & Rubicam (Y&R). Wyprzedził ją tylko Lipton i RMF FM.

W badaniach Y&R zastosował narzędzie wyceny marek tzw. Brandasset Valuator. Pod uwagę brano znajomość danej marki przez konsumentów, ale także, czy budzi ona u kupujących szacunek, odpowiada na ich potrzeby i czy odróżnia się od pozostałych marek z jej grupy.
0 głosów
przez użytkownika (7.4k)
podravka produkuje vegetę

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 1 marca 2012 w Kulinaria przez użytkownika marta (2.2k)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 7 lutego 2014 w Dom i Ogród przez użytkownika Emma (360)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 24 października 2013 w Dom i Ogród przez użytkownika bramkarz (240)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 10 lutego 2014 w Elektronika przez użytkownika kuba12084 (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 31 stycznia 2014 w Inne przez użytkownika raul (740)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...