0 głosów
w Zdrowie przez użytkownika (2.2k)
Czy biopsja mamotomiczna boli?

3 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika

Zadowolona pacjentka tuz po zabiegu. Niemożliwe?
A jednak
Tak jest w przypadku biopsji mamotomicznej piersi.

+1 głos
przez użytkownika (1.4k)
Najczęściej kiedy już wiemy , że musimy poddać się zabiegowi myślimy o bólu. Szczególny rodzaj strachu towarzyszy kobietom, gdy słyszą o zmianach w pierwsza. Pierwsza myśl to ta najbardziej czarna , że to wyrok. Tak nie musi być . Nowotwór wcześnie wykryty jest całkowicie uleczalny, a nowa metoda - biopsja mamotomiczna - pozwala w sposób nieomal bezbolesny i całkowity usunąć zmianę.
0 głosów
przez użytkownika (3.7k)

Nowa metoda usuwania zmian w piersi jest - jeśli można tak o zabiegu powiedzieć- przyjazny pacjentowi . Pierś po zbiegu nie jest zniekształcona , a kobieta po i w trakcie operacji nie cierpi - twierdzi dr Gerard Owsiański ze Szpitala w Lwówku Śląskim.

Biopsja mamotomiczna piersi daje gwarancje , że zabieg nie musi boleć, a pierś pozostaje nieomal bez zmian. Dodatkową ważna zaletą jest dokładność.

Nie trzeba bać się zabiegu, nie musi boleć i nie ma widocznych zmian- tak można określić biopsję mamotomiczną piersi. Pacjentki, które poddane były zabiegowi zgodnie twierdzą , że jest on naprawdę skuteczny.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 29 stycznia 2012 w Zdrowie przez użytkownika marta (2.2k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 29 stycznia 2012 w Zdrowie przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 10 września 2013 w Osobiste przez użytkownika Nikolkina23 (220)
+1 głos
2 odpowiedzi
pytanie zadane 17 października 2012 w Sex przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 19 stycznia 2014 w Zdrowie przez użytkownika hans1997 (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...