+2 głosów
w Praca przez użytkownika (140)
Czesc nazywam się Misia  mam 14 lat jestem z Torunia i szukam jakieś pracy np. mogę wyprowadzać psy . Pomagać w jakiś czynnościch codziennych i takie tam . Wiem że jestem  jeszcze dzieciakiem , ale nie mam  zbytnio kasy na wyjazd na kolonie jazdy konnej . Konie kocham od dawna i chciałam pojechać na taki obóź , ale cieńko z kasą ! Plisss . pomocy

6 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (2.5k)
Wiem co to za ból. Też bym chciała zarabiac własne pieniądze i moc je wydawac na swoje jakieś tam drobiazgi. Jednak wiem że jestem za młoda. Ogólnie to nie wiem czy cię gdziekolwiek przyjmą, kdyż nasze prawo zabrania przyjmowania nieletnich do pracy. Ewentualnie możesz zacząc pracowac od 16 roku życia. Ale czytałam, że już mając 13 lat można pracowac. Jednak każdy mówi co innego... Może istnieje takia strona gdzie prawnicy udzielają różnych porad i może na takim forum spróbuj zadac takie pytanie. Jeśli chcesz, to możesz pracowac jako statysta w serialu, bądź w filmie tu nie tylko zarobisz, ale również będziesz miała szansę pokazac się w telewizji ;)

Mam nadzieję że pomogłam . Serdecznie pozdrawiam ;)
przez użytkownika
Dzięki za odpowiedź . Aktualnie mam jakąś tam marną robotę wyprowadzam psa , za grosze .. ale zawsze to coś . Też pozdrawiam :)
przez użytkownika (2.5k)
Czy mogłabyś/mógłbyś mi powiedziec jaka to ta praca z wyprowadzaniem psa. Ile (mniej więcej ) zarabiasz, ile czasu pracujesz i kiedy, czy tylko w weekendy, czy w tygodniu też, a przede wszystkim ile masz lat, że pracujesz. Jeżeli nie chcesz ujawniac swojego wieku, to powiedz chociaż czy 13, czy może więcej albo mniej.
Byłabym ci wdzięczna za odpowiedź, to dla mnie wiele znaczy. :)
przez użytkownika (140)
Hej .  \14 lat  ^^ Hmm . z tym wyprowadzaniem jest tak ze jak ide do szkoły na 8.00 to przychodze po tego psa  ( on z właścicielem blisko szkoły mieszkają ) i przychodze pół godziny wcześniej . i póxniej jak wychodze ze szkoły to też po niego ide . I to tak wychodzi ok . 7 zł dziennie :p
Pozdrawiam .
0 głosów
przez użytkownika (7.4k)
zobacz na stronach z ofertami pracy w Twoim mieście
0 głosów
przez użytkownika (1.8k)
załuż  zespół punkowy-słyszałem że się dużo zarabia oczywiście w $ lub w gramach w joincie
0 głosów
przez użytkownika (140)
Z myślą o młodych osobach chcacych dorobić został stworzony portal https://www.inclick.pl

Tam możesz poszukać pracy przy komputerze. Ostatnio popularny portal.
0 głosów
przez użytkownika (140)

jak chcesz znaleźc dobrą pracę to najpierw musisz się postarać o dobre cv. polecam stronę cvcentrum.pl - dużo się tam dowiesz

0 głosów
przez użytkownika (930)

Tu możesz sporo zarobić http://ioto.pl i to bez wychodzenia z domu. Za każdego poleconego płacą aż 10zł. Wypłata też jest od 10zł, więc nie trzeba ciułać przez rok. Po rejestracji dostajesz kod, który dajesz innym i oni rejestrują się z Twojego polecania.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 24 października 2013 w Praca przez użytkownika Radek (280)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 24 października 2013 w Praca przez użytkownika bramkarz (240)
+1 głos
3 odpowiedzi
pytanie zadane 4 sierpnia 2012 w Praca przez użytkownika mar91 (170)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 2 sierpnia 2013 w Praca przez użytkownika RAFAELLO73 (140)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 28 czerwca 2013 w Praca przez użytkownika bułeczka (220)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...