0 głosów
w Zwierzęta przez użytkownika (2.5k)

Wiem, że to pytanie w ostatnich czasch stało się dosyć popularne. Czytałam na ten temat różne porady dotyczące mojego problemu, jednak nigdzie nie znalazłam na nie wyczrpującej, zadawoalące odpowiedzi, gdyż mój problem nie jest taki prosty ...

Od dwóch lat mam królika. Dbam o niego. Gdyby nie śmierć mojego psa z przed 3 laty, na miejscu tego królika byłby pisek. Jednak mama się nie zgodziła, bo nie mogła zapomnieć o śmierci pieska. Teraz, po tak długim czasie liczyłam na to, że ona się zgodzi, jednak nic stego. Problem nie leży w złych ocenach, czy nie odrobionych zadaniach domowych, jednak w tym, że teoretycznie nie dbam o królika, ale po za tym, to mama mimo wszystko się nie zgadza. Staram się jak tylko mogę.. Pomagam w domu, wywieszam pranie,zmywam naczynia,sprzątam w pokoju,robię zakupy itd.

Proszę pomóżcie mi w namówieniu mojej mamy na zakup psa broken heart

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (1.4k)
wybrane przez użytkownika
 
Najlepsza
Najpierw to może zacznij od zadbania nad królikiem aby towja mama zauważyła że zaczęłaś sie starać. Po pewnym czasie twoja mama dostrzeze że jestes juz na tyle odpowiedzialna że możesz dostać psa. Na przekonanie twojej mamy chyba ci nie pomożeny bo i tak najlepiej ty ja znasz i wiesz jak ja chwycic za serce zeby sie zgodzila.
0 głosów
przez użytkownika (7.4k)
Zacznij dbać o królika,dalej pomagaj mamie w domu i dobrze się ucz!codziennie mamę proś i mów że będziesz się zajmować psem i wychowasz go aby nie stwarzał problemów

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi
pytanie zadane 18 sierpnia 2012 w Zwierzęta przez użytkownika Fantie♥ (120)
+3 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 4 marca 2013 w Zwierzęta przez użytkownika the person (190)
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 13 stycznia 2015 w Zwierzęta przez użytkownika lovciowatta (140)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 23 marca 2013 w Zwierzęta przez użytkownika karolina00 (120)
+1 głos
0 odpowiedzi
pytanie zadane 7 lutego 2012 w Zwierzęta przez użytkownika karolzack (200)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...