0 głosów
w Sex przez użytkownika
Z moją dziewczyną uprawiamy petting jak również od niedawna uprawiamy sex, ale... próbowaliśmy już kilkakrotnie, ale gdy tylko przestanie pieścić mojego penisa lub podczas zmiany pozycji przeze mnie, od razu następuje u mnie zanik wzwodu (dodam, że np.: podczas kąpieli, gdy jestem sam, mój penis pozostaje w wzwodzie bardzo długo, i to przy praktycznie zerowym podnieceniu). Zupełnie nie wiem dlaczego tak się dzieje (dodam, że mamy wolne mieszkanie, nikt nam nie przeszkadza, ufamy sobie bardzo i nie wstydzimy się swojej nagości). Także podczas pieszczot jej ciała nie zawsze mam erekcję. Dopiero miłość francuska daje efekty. Jednak już po wprowadzeniu członka do pochwy jest dobrze. Boję się, że zacznie jej to wkrótce przeszkadzać bo pomyśli sobie, że ze mną jest coś nie tak.

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika

Jeśli Wasze życie erotyczne jest dość regularne tym samym jesteś zaspokojony i stąd możliwe są krótsze wzwody. Nie jest to objaw żadnej choroby, bowiem jest to normalne. Przy częstych stosunkach wzwód może być słabszy i wystarczy chwila przerwy, aby erekcja się zmniejszyła. Warto, abyście nie robili dłuższych przerw podczas zbliżenia i wszystko będzie dobrze. Niekiedy członek jest wzwiedzony mimo braku podniecenia. Jest to częste u młodych mężczyzn i również jest normalne.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 6 kwietnia 2013 w Sex przez użytkownika krystian02032000 (130)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 23 stycznia 2014 w Sex przez użytkownika smiti (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 30 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
+1 głos
2 odpowiedzi
pytanie zadane 16 kwietnia 2012 w Sex przez użytkownika Anonymus (130)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 23 stycznia 2023 w Edukacja przez użytkownika Julia11 (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...