0 głosów
w Uroda i Styl przez użytkownika
Mam 17 lat i generalnie mam problemy z nadmiernym owłosieniem. Zbliża się lato, a ja chociaż jestem dobrze zbudowany wstydzę się chodzić bez koszulki ze względu na duże owłosienie klatki piersiowej. Co mam zrobić? Czy użyć jakiegoś środka do depilacji i czy to mi w jakiś sposób nie zaszkodzi?- i czy nawet jeśli bym się zdecydował to po jakim czasie włosy odrosną - i czy będzie ich więcej. Proszę o radę!!!- to samo dotyczy owłosionych nóg- bardziej niż rówieśnicy

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
Owłosienie mężczyzny zależy od karnacji, im jest ciemniejsza tym owłosienie na ciele jest większe. Z drugiej zaś strony owłosienie na klatce piersiowej u mężczyzny jest jak najbardziej wskazane. Wielu mężczyzn z chęcią zamieniłoby się z Tobą, bowiem sami wstydza się, że ... nie są w ogóle owłosieni. Nie zwracaj uwagi na rówieśników i nie stwarzaj sobie niepotrzebnych problemów. Wiele dziewczyn lubi tak obdarzonych przez naturę mężczyzn. Gdy znajdziesz swoją drugą połowę nie będziesz już zwracał na to uwagi, tym bardziej partnerka.
0 głosów
przez użytkownika (2.3k)
depilacja laserowa a późńiej to już tylko dobre kosmetyki: najpierw pilingujący żel pod prysznic z łupinkami orzecha laskowego a potem może być nawilżające mydło shea- mleko i będziesz mięciutki jak kaczuszka i nikt ni ebędzie się z Ciebie śmiac ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 26 grudnia 2012 w Gry przez użytkownika DawidOKS (140)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 26 maja 2012 w Zdrowie przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 31 sierpnia 2015 w Uroda i Styl przez użytkownika Cukierkowa (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 29 lipca 2015 w Uroda i Styl przez użytkownika ewelinaOo (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 22 maja 2015 w Uroda i Styl przez użytkownika aisak (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...