0 głosów
w Sex przez użytkownika
Chciałam się zapytać, czy możliwe jest zapłodnienie, jeśli: 1) dziewczyna w czasie dni płodnych pieściła się z chłopakiem, i on miał wytrysk na rękę. Jeśli później np. po 5 minutach, jeden palec włoży do pochwy czy możliwe będzie zapłodnienie? Dodam że nie jestem pewna czy ręka była dalej mokra, ale sądzę że nie. 2) Jeśli np. pieściłam się z nim o godzinie 20.00 a potem kiedy przyszłam do domu umyłam ręce mydłem, to czy pomimo tego jeśli sama chciałabym się masturbować ręką (a wiem że wcześniej na niej było nasienie) to możliwe jest zapłodnienie? Czy lepiej odczekać jakiś czas? Czy może plemniki już nie będą żyły? 3) Czy jeśli ręka któregokolwiek z partnerów miała spermę, to czy pomimo tego jeśli jest ona już sucha i dostanie się do wnętrza pochwy może dojść do zapłodnienia?.

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
1) Możliwość zapłodnienia istnieje zawsze, jednak w takiej sytuacji, jak wyżej opisana jest to mało prawdopodobne. Większe obawy co do ciąży mogłabyś mieć, gdyby doszło do wytrysku w okolicach pochwy. Mimo, iż w dni płodne niewiele wystarczy do zapłodnienia nie sądzę, abyś miała się czym martwić.

2) Umycie rąk jest dość pewne jeśli chodzi o usunięcie z niej plemników. Poza tym plemniki mogą w tych warunkach przetrwać kilkadziesiąt minut więc nie powinnaś się martwić ciążą.

3) Najważniejsze jest, aby na ręku czy palcu nie było większej ilości nasienia. W przypadku, gdy ręka jest sucha nie ma na niej plemników, to nie ma obaw co do możliwości zapłodnienia. Wytarcie ręki w spodnie lub koszulę minimalizuje możliwość zapłodnienia.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 24 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 4 maja 2013 w Rozrywka przez użytkownika roksanainga (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 30 grudnia 2012 w Sex przez użytkownika Laczusiek (240)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 3 lipca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 6 czerwca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...