0 głosów
w Sex przez użytkownika

Drugi miesiąc stosuję tabletki antykoncepcyjne. Jaka skuteczność dają tabletki antykoncepcyjne w dni płodne, bo mam zamiar kochać sie z chłopakiem i chcę bardzo poczuć wytrysk w środku mnie - czy mam się przejmować zajściem w ciąże?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
W trakcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych wszystkie dni stają się praktycznie bezpłodne. Zanikają więc niejako dni płodne jakie są w cyklu miesięcznym. Działanie tabletek polega także na zagęszczeniu śluzu w pochwie, który uniemożliwi plemnikom dotarcie do jajeczka i jego zapłodnienie. W trakcie dwumiesięcznego regularnego zażywania tabletek jesteś już w pełni zabezpieczona tabletką. Oczywiście tak, jaka jest skuteczność tabletek, gdyż nie ma 100% metody antykoncepcji. Jednak ciąża raczej jest wykluczona jeśli tabletka została zaakceptowana przez organizm.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 22 lipca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 29 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 29 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 2 czerwca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 30 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...