0 głosów
w Związki przez użytkownika (120)

 

Witam mam problem i smutek.Proszę o poważne odpowiedzi.
Jestem z dziewczyną od niecałego miesiąca kochamy się.I gdy wszystko się dobrze zapowiadało kolejnego dnia powiedziała mi że wyjeżdża na poł roku jak nie więcej i że to nie ma sensu.Ja ją bardzo kocham za 4 dni ostatni raz się spotykamy i to już ma być koniec.Proszę pomóżcie co mam robić..Nie chcę tego stracić przez co z nią przeszedłem.Mam jeszcze taki głupi nawyk że dobijam się smutnymi piosenkami. Co mogę zrobić płaczę co noc ;ccc .Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (170)
MIESIĄC TO BARDZO MAŁO CZASU ŻEBY STWIERDZIĆ ŻE SIĘ KOGOŚ KOCHA . JEŻELI UCZUCIE JEST SILNE Z OBU STRON MIMO TO ŻE TERAZ ZAKOŃCZYCIE ZWIĄZEK WRUCICIE DO SIEBIE PO PEWNYM CZASIE , ALE JEŻELI UCZUCIE NIE JEST WYSTARCZAJACO SILNE NIE MA SENSU ROBIĆ NIC NA SIŁE MOŻESZ Z NIĄ POROZMAWIAC I POINFORMOWAC JĄ ZE PRZYJOŁEŚ DO WIADOMOŚCI JEJ DECYZJĘ ALE BĘDZIESZ NA NIA CZEKAŁ .

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 14 lipca 2012 w Gry przez użytkownika wikitoria222 (1.1k)
0 głosów
3 odpowiedzi
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 1 września 2022 w Gry przez użytkownika zieluss23 (120)
+1 głos
1 odpowiedź
+3 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 4 marca 2013 w Zwierzęta przez użytkownika the person (190)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...