+1 głos
w Związki przez użytkownika
Mam 17 lat i zakochałem się w dziewczynie, która ma już chłopaka, ale wiem że ona go nie kocha (to nie jest prawdziwa miłość). Mój problem polega na tym, że mówi "że jej nie zależy na mnie i że nic do mnie nie czuje", ale na to nie wygląda, ciągle stara się przebywać blisko mnie, chodzimy za rękę i w prawie każdym zeszycie ma narysowane jakieś serduszka. Już sam nie wiem co mam myśleć, czy dać sobie spokój czy ...

4 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
Trudno cokolwiek poradzić w takiej sytuacji, gdyż zachowanie Twojej koleżanki jest trochę dziwne. Z jednej strony odrzuca Cię, a z drugiej próbuje ciągle z Toba przebywać. Być może Tobie się tak tylko wydaje. W wieku -nastu lat młodzi ludzie nie wiedzą jeszcze co mają robić, bo w ich organizmach dochodzi do burzy hormonów i to są właśnie efekty. Wydaje mi się, że nawet rozmowa tu nie wyjaśni wielu spraw, bo koleżanka nie podejdzie do niej poważnie. Pozostaje tylko czekać na rozwój sytuacji.
–1 głos
przez użytkownika (3.4k)
nie plątaj się w to bo zrobisz przykrość im
+1 głos
przez użytkownika (1.9k)
musisz poczekac, aż zerwie z tym drugim, nie możesz odbijac tak sobie, skad wiesz że ta laska tez cos do cb czuje , mozesz poprostu rozwalić ich związek . lepiej daj sobei spokój, alebo przynajmniej poczekaj do ich zerwaniabo anrazie to nei am sensu .
0 głosów
przez użytkownika (360)

też mam takoł  sprawe mam 11 lat to dziwne ale ja dla niej moge zrobić wszstko ale ma hłopaka muwi że go już rzuciła ale nie jestem przekonany przezniego jestem w szpitalu

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 30 października 2012 w Związki przez użytkownika pedał123 (1.9k)
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 6 czerwca 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
7 odpowiedzi
pytanie zadane 12 lipca 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
4 odpowiedzi
pytanie zadane 11 sierpnia 2012 w Związki przez użytkownika Natt30 (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 12 sierpnia 2012 w Związki przez użytkownika DzikiN (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...