0 głosów
w Związki przez użytkownika (120)
Cześć. Mam 17 lat. Nigdy nie miałam chłopaka mimo,że mam duże zainteresowanie wśród płci przeciwnej. Nie wiem dlaczego związek z chłopakiem wywołuje u mnie lęk. Nie potrafię tego nawet określić. Rzadko dopuszczam do spotkania jak już kogoś poznam,a jeśli już to kończy się zazwyczaj na jednym spotkaniu. Nie wiem dlaczego tak się zachowuję. Czy może ktoś mi jakoś pomóc? Coś poradzić? Pogadać?

Proszę i dziękuję za odpowiedź!

4 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (730)
Możę boisz się co powiedzą rodzice a może jeszcze nie jesteś gotowa najczęściej związki zaczynają się od przyjaźi jak zobaczysz chłopaka który ci się podoba to staraj się zaprzyjaźnić z nim
0 głosów
przez użytkownika (2.5k)
Widocznie, to co w sobie masz to nic innego, jak lęk przed niezmanym. Boisz sie związku, może boisz się zakochac, żeby nie byc później zranioną, a może zwyczajnie nie potrafisz dalej pociągnąc takiej znajomości, żeby przetrwała.. ? Nie wymuszaj na sobie czegoś, czego się boisz lub nie jesteśpewna. Może dlatego się boisz, bo ci, których spotkałaś do tej pory, nie byli tym jedynym, w którym powinnaś się zakochac z odwzajemnieniem. Postaraj się bardziej o jak najlepsze utrzymanie znajomości z chłopakiem, nie bój się, bo nie każdy którego poznasz musi byc twoim partnerem. Jeżeli okaże sie, że nie jesteścvie dla siebie pisani, to zostaniecie albo tylko znajomymi, albo może nawet przyjaciółmi. Lepiej miec w chłopaku tylko przyjaciela, niż byc w nim w zwiącku nie szczęśliwą. Pamiętaj nie zakochuj się na siłę. Masz dopiero 17 lat. Wszystko przed Toba, zobaczysz ; )

Powodzenia ; )
0 głosów
przez użytkownika (3.4k)
bo może nie jesteś na to gotowa,albo kiedyś ktoś cię zdradził
0 głosów
przez użytkownika (1.9k)
bo masz jakiś lęk, może cos z twojej przeszłości !

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi
pytanie zadane 13 lipca 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 30 października 2012 w Osobiste przez użytkownika pedał123 (1.9k)
+2 głosów
4 odpowiedzi
+8 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 29 listopada 2012 w Związki przez użytkownika figurakasi (880)
+2 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 12 października 2012 w Związki przez użytkownika alku22 (140)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...