+2 głosów
w Związki przez użytkownika (140)
Witam . Mam 16 lat i podoba mi sie chłopak z mojego liceum . Wiem o nim tyle ze ma na imię Wojtek , jest w moim wieku chidzi do klasy humanistycznej , interesuje sie motorami i mieszka w miejscowości w której chodze do szkoły . Ostatnio gdy rozmwiałam po lekcjach z naszym wspólnym kolegą , Wojtek szturchnoł go i mój kolega oblał mnie jogutrem ;) dosyc niezreczna sytuacja .. Wrócił i przeprosił mnie a ja odparłam tylko ze spoko .. Wojtek ma Facebooka , chciałabym do niego zagadać , jest w moim typie i w ogóle po opowieściach moich znajomych z którymi on chodzi do klasy wika ze jest bardzo miłym chłopakiem .. Ja jakos nie za bardzo mam odwage napisać do niego co kolwiek , prosze pomóżcie !

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (3.4k)
powiedz cytuje ; Hej wojtek co u cb?dasz się namówić na lody po szkole?
0 głosów
przez użytkownika (7.4k)
podejdź do niego i luźno rzuć jakiś tekścik np.''cześć Wojtek,jak tam w szkole?ale zresztą jak może być w szkole to może dla rozluźnienia wyjdziemy na lody?''

Podobne pytania

+8 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 29 listopada 2012 w Związki przez użytkownika figurakasi (880)
0 głosów
7 odpowiedzi
pytanie zadane 12 lipca 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
+1 głos
2 odpowiedzi
pytanie zadane 18 lipca 2012 w Związki przez użytkownika czogmo (130)
0 głosów
4 odpowiedzi
pytanie zadane 11 sierpnia 2012 w Związki przez użytkownika Natt30 (120)
+1 głos
4 odpowiedzi
pytanie zadane 13 lipca 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...