+5 głosów
w Zdrowie przez użytkownika (480)

Kupuję tonę leków, suplementów, chodze do lekarza, kupuję kosmetyki po marketach.. może coś robię nie tak, bo nie czuję się zdrowszy?

Jak myślicie- może powinienem wrócić do starej diety z mięsem z kurczaka i kupować kosmetyki naturalne a nie najnowsze w promocjach?

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (2.3k)
i dużo i mało-zależy.. póki co wiem ze loccitane trio kremów do rak mniej kosztuje i jakby tak sobie podliczyc wszystkie promocje to 200 zł można spokojnie zaoszczędzić o ile nie więcej - a co ty robisz, żeby lepiej sie czuć?
0 głosów
przez użytkownika (420)

żeby czuć się zdrowm trzeba uprawiać sport, jeść zdrowe jedzenie - dlatego zamiast kosmetyków i "suplementów" lepiej zainwestować w ekologiczne jedzenie i zioła na przykład. Chociaż mi może łatwo powiedzieć, bo mieszkam na wsi a moi rodzice mają ekologiczne gospodarswto... ale to napradwę jest najważniejsze.

w naturze są najlepsze lekarswta i kosmetyki tylko trzeba się tym dość  interesować, żeby umieć z tego w pełni korzystać

na przykład taki aloes albo aronia, zsiadłe mleko... :)

skoro wykorzystywane są do suplementów i kosmetyków to czemu nie korzystać z nich bezpośrednio - nawet taniej wyjdzie:)

wiem co piszę, sama miałam probemy ze zdrowiem... czasam nie obejdzie się bez jakiegoś konkretnego leku, ale w większości mozna inaczej, a napewno warto się przynajmniej wspierać leczeniem naturalnym.

tylko zazwyczaj trzeba trochę czasu, zeby poczuć efekty np leczenia ziołami.

jeżeli  coś w ogóle nie pomaga, nie czujesz efektu - nie zrażaj się. Każdemu pasuje co innego:) Ja na przykład nie bardzo czuałam efekty po piciu dziurawca, a jedzenie kiwi poprawia mi znacznie humor (mimo, że zazwyczaj jest kwaśne - takie ze sklepu- to je uwielbiam) Według naukowców kiwi ma substancje działające przeciwdepresyjnie. dziurawiec też.

i nic na świecie nie robi lepiej niż wyjscie na spacer do lasu  po godzinach pracy...

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 2 grudnia 2012 w Inne przez użytkownika cyrkoniafix (380)
+2 głosów
4 odpowiedzi
pytanie zadane 29 stycznia 2012 w Zdrowie przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 23 marca 2013 w Zwierzęta przez użytkownika karolina00 (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 2 czerwca 2013 w Zdrowie przez użytkownika szymon150 (160)
+1 głos
2 odpowiedzi
pytanie zadane 2 lutego 2012 w Zdrowie przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...