0 głosów
w Sex przez użytkownika (200)
5.11 dostalam okres trwal do 9.11 24 dostalam plamienia 1.12 powinnam dostac miesiaczke ale nie nadeszla robilam kilka testow ale ujemne dzis jest 20.12 i dostałam (chyba okres) tak wyglada bo krwawienia na to wskazuja czemu ponad 2 tyg mi sie spuznil

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)

Rozumiem Twoje obawy i niepokój związanego z opóźnioną miesiączką oraz plamieniem. Nie jestem lekarzem, ale mogę podzielić się pewnymi ogólnymi informacjami, które mogą pomóc Ci zrozumieć, co może być przyczyną opóźnienia miesiączki.

  1. Stres: Stres może wpływać na cykl miesiączkowy i spowodować opóźnienia. Jeśli przeżywasz stresujący okres w swoim życiu, to może to być jedną z przyczyn opóźnienia.

  2. Zmiany hormonalne: Zmiany w poziomie hormonów w organizmie, takie jak te związane z zaburzeniami hormonalnymi, ciążą, zmianami w diecie lub ćwiczeniach fizycznych, mogą wpływać na cykl miesiączkowy.

  3. Choroby i infekcje: Niektóre choroby lub infekcje mogą wpływać na regularność cyklu menstruacyjnego.

  4. Ciąża: Choć testy ciążowe były ujemne, to w rzadkich przypadkach testy te mogą dać wynik fałszywie ujemny. Jeśli istnieje podejrzenie ciąży, zalecam konsultację z lekarzem.

  5. Inne czynniki: Inne czynniki, takie jak zmiany w wadze ciała, nadużywanie alkoholu lub używek, a także pewne leki, mogą wpływać na cykl miesiączkowy.

Jeśli opóźnienie cyklu miesiączkowego trwa dłużej lub jesteś zaniepokojona, zdecydowanie zalecam skonsultowanie się z lekarzem ginekologiem. Lekarz może przeprowadzić odpowiednie badania, aby zidentyfikować przyczynę opóźnienia i zalecić odpowiednie leczenie lub dalsze kroki. Ważne jest, aby nie bagatelizować opóźnienia miesiączki, zwłaszcza jeśli towarzyszą mu inne objawy lub jest to powtarzający się problem.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 4 stycznia 2013 w Sex przez użytkownika Weronika09 (200)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w Sex przez użytkownika ciapa123 (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 31 grudnia 2012 w Sex przez użytkownika pawlo414 (120)
+2 głosów
2 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 2 lipca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...