0 głosów
w Osobiste przez użytkownika (130)
Uczę w liceum, wychowania fizycznego. Gdyby na tym kończyły się moje problemy... Podoba mi się pewna dziewczyna. Uczę ją. Jest przesympatyczna, bardzo inteligentna i dojrzała jak na swój wiek. Na dodatek jest piękna. Nie wygląda jak typowa nastolatka, ale jak młoda kobieta. Jest taka naturalna... Nota bene, wracając do jej cech niefizycznych - jest mądra, w dodatku świetnie mi się z Nią rozmawia. Jest w drugiej klasie. Nie mam może pięćdziesięciu lat, paręnaście mi brakuje, nie mniej, jest młodziutka, a ja, uwzględniając fakt, że trochę ją znam, rozmawiamy ze sobą, znamy się w zasadzie poza szkołą, patrzę na nią już nie tylko jak na obiekt pożądania, ale jakoś tak inaczej. Nie wiem jak mam to określić, żeby się nie zbłaźnić. Zakochałem się? Nie wiem. Nie potrafię określić swoich uczuć do Niej. Ona ma siedemnaście lat. W dodatku, zauważyłem, że ta śliczna pannica patrzy się na mnie tymi swoimi oczętami... w inny sposób. Nie w taki,  w jaki patrzy się na znienawidzonego profesora, a na kogoś bliskiego... I teraz w czym problem. Nie w tym, że się "zakochałem" jak smarkacz, ale w tym czy, biorąc pod uwagę ponownie fakt, że znam ją poza szkołą, mogę zaprosić ją na spacer? Niekoniecznie na randkę, choć chciałbym, ale na spotkanie. Nie w gronie znajomych, ani w szkole, po lekcjach, ale na takie we dwoje. Spróbować?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (190)

Mi to podpada pod pedofilię. Ale moim zdaniem powinieneś dać sobie spokój. To jes nastolatka, nie wiadomo, czy nie oskarży cię, jako swojego nauczyciela o jakiś gwałt, albo o coś innego. Po co ci to jest potrzebne? Napisałeś :  W dodatku, zauważyłem, że ta śliczna pannica patrzy się na mnie tymi swoimi oczętami... w inny sposób. Nie w taki,  w jaki patrzy się na znienawidzonego profesora, a na kogoś bliskiego...Spróbuj wrzucić jej tak dyskretnie karteczkę do szafki, napisz do niej tak, jakbys bym jednym z jej rówieśników, ale nie ujawniaj się. Zapytaj się jej co by zrobiła gdyby dowiedziała się, że jakiś nauczyciel się w niej zakochał? i poproś ją, żeby wrzuciła karteczkę do jakieś szafki (tu podaj numer takiej, która nie jest zajęta) jednak nie wiem, czy taka nastolatka, może czegoś takiego nie olać. Albo zamiast tego pierwszego zaproś ją na spacer, albo dowiedz się gdzie mieszka i jak będzie szła w okolicach domu, to dołącz do niej i zacznij z nią rozmawiać, ale uważaj zrób to bardzo delikatnie, jeżeli będziesz w stanie, to spróbuj powiedzieć o tym, co czujesz, podkreśl, że to nie jest żadna pedfilia, tylko uważasz, że jest bardzo ładną dziewczyną, powiedz to co czujesz

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 23 stycznia 2014 w Sex przez użytkownika smiti (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 9 marca 2013 w Internet przez użytkownika milord21 (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 2 listopada 2012 w Osobiste przez użytkownika pedał123 (1.9k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 10 listopada 2012 w Osobiste przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 1 listopada 2012 w Osobiste przez użytkownika pedał123 (1.9k)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...