0 głosów
w Internet przez użytkownika (120)
Mam problem z błędem e0001 w Fifie 13 , jak włączam to wyskakuje mi taka ikonka z błędem e0001 , widziałem odpowiedzi że w ustawieniach trzeba pomniejszyć rozdzielczość , ale mam windows 7 i nie działa , proszę o pomoc

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)

Błąd E0001 w grze FIFA 13 jest często związany z problemami z rozdzielczością lub sterownikami graficznymi. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby spróbować rozwiązać ten problem:

  1. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej: Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Obejmuje to zarówno aktualizację samego sterownika, jak i DirectX. Wejdź na stronę internetową producenta karty graficznej i pobierz najnowsze sterowniki.

  2. Sprawdź rozdzielczość i częstotliwość odświeżania: Jeśli próbujesz zmienić rozdzielczość w ustawieniach gry, ale to nie działa, spróbuj to zrobić w systemie Windows. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpit, wybierz "Rozdzielczość ekranu" i dostosuj rozdzielczość do jednej, która jest obsługiwana przez monitor i kartę graficzną.

  3. Uruchom grę w trybie zgodności: Jeśli grasz na starszym systemie operacyjnym, takim jak Windows 7, możesz spróbować uruchomić grę w trybie zgodności z Windows XP lub inną starszą wersją systemu. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót do gry, wybierz "Właściwości", a następnie zakładkę "Zgodność". Wybierz odpowiednią wersję Windows.

  4. Uruchom jako administrator: Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót do gry i wybierz "Uruchom jako administrator". To może pomóc w rozwiązaniu niektórych problemów z uprawnieniami.

  5. Zainstaluj ponownie grę: Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie działa, spróbuj odinstalować grę i zainstalować ją ponownie. Być może pliki gry zostały uszkodzone.

  6. Aktualizacje gry: Upewnij się, że gra FIFA 13 jest zaktualizowana do najnowszej dostępnej wersji. Aktualizacje mogą zawierać poprawki na błędy i problemy wydajności.

Jeśli żaden z tych kroków nie rozwiązuje problemu, może to być konieczne skonsultowanie się z pomocą techniczną EA Sports (producenta gry) lub sprawdzenie forów dyskusyjnych, gdzie inni gracze mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami problemów.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 1 września 2022 w Internet przez użytkownika Kolbi (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 7 stycznia 2014 w Internet przez użytkownika adriancc (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 23 stycznia 2014 w Sex przez użytkownika smiti (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 1 marca 2013 w Osobiste przez użytkownika on (130)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 27 lipca 2013 w Internet przez użytkownika iga754 (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...