0 głosów
w Internet przez użytkownika (2.5k)
Ostatnio korzystałam z takiej stronki coś w stylu 'jak będzie wyglądało wasze dziecko' (weszłam z ciekawości i umieściłam tam zdjęcia, tak dla zabawy, bo pisało, że to jest za darmo). Za pierwszym razem wszystko odbyło się za darmo, później znalazła taką dodatkową funkcję, która miała kosztowac tylko około 3 złotych, wysłałam sms-a i oni odpisali mi na niego, iż dziękują za skożystanie z usług, cena do zapłacenia wynosi 30 zł (to jest cenia do zapłacenia po za abonamentem). Teraz kończy mi się umowa na ten telefon, który obecnie mam i nie długo idę ją przedłużyc i gdy będę podpisywac nową umowę, mogę zostac poinformowana o tym, że nie zapłacono jeszcze tych 30 złotych wydanych poza abonamentem i czy mogą powiedziec na jakiej stronie te pieniądze zostały wydane? Bo się trochę tego wstydzę, a nie idę sama do punktu, tylko z wujkiem.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (930)
Oni nie wiedzą na co konkretnie została wydana kwota, ale jeśli przekroczyłaś termin zapłaty rachunku to na pewno nie przedłużysz umowy. Jeśli termin jeszcze nie minął, to z pewnoscią nic nie wspomną o tym.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
+3 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 4 marca 2013 w Zwierzęta przez użytkownika the person (190)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...