–1 głos
w Zdrowie przez użytkownika
Jakiego środka używać do dezynfekcji wirusa AIDS?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika
Domestos płyn zawiera składniki dezynfekująco-czyszczące, które rozkładają się natychmiast po ich użyciu, zaś składniki powierzchniowo czynne ulegają naturalnej biodegradacji, szybko zamieniając się w substancje nieszkodliwe dla środowiska. Podchloryn sodu, na którego bazie produkuje się płyn Domestos, jest unikalnym biocydem o wysokiej skuteczności w walce z szerokim spektrum mikroorganizmów (bakterie, wirusy, grzyby, przetrwalniki). Surfaktanty obecne w Domestosie przewyższają zwykłe wybielacze, gdyż w kontakcie z mikroorganizmami wyposażonymi w ochronną błonę organiczną potrafią ją skutecznie pokonać.

Ta szczególna właściwość podchlorynu sodu pozwala niszczyć wszystkie znane mikroorganizmy i dlatego Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje Domestos płyn dezynfekująco-czyszczący do dezynfekcji wirusa AIDS.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 7 sierpnia 2014 w Inne przez użytkownika wiesia (930)
+1 głos
1 odpowiedź
pytanie zadane 1 grudnia 2012 w Uroda i Styl przez użytkownika theresa.18t (650)
0 głosów
0 odpowiedzi
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 20 grudnia 2012 w Zdrowie przez użytkownika margo (1.1k)
+1 głos
1 odpowiedź
pytanie zadane 17 października 2012 w Zdrowie przez użytkownika Sandra:) (3.4k)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...