0 głosów
w Zdrowie przez użytkownika (120)

Mam pytanie odnośnie trawienia i wydalania napojów które wymieniłem wyżej a mianowicie czy są one przetwarzane i wydalane w formie kału czy moczu?Wiem,że pytanie wydaje się dziwne,ale nurtuje mnie ono, ponieważ niedawno zafundowałem sobie 10 dniowy okres niejedzenia by oczyścić trochę jelita z kału,spożywałem,wiec tylko te napoje i ku mojemu zdziwieniu przez tak długi okres nie spożywania pokarmów,wypróżnianiom nie było końca,więc stad moje pytanie jak to z tym jest?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (140)

Konkretnie Cię przeczyściło, po prostu ;) może być w formie kału, jeśli np. lubisz sobie zjeść fusy z kawy ;P Sorry za żarcik... bardzo dobrze, że chcesz dbać o swoje zdrowie. Oczyszczająco na organizm ( nie tylko na jelito :P ) działa woda alkaliczna. Zobacz sobie tutaj jonizatory.eu

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 8 czerwca 2014 w Zdrowie przez użytkownika wilmaksio4 (690)
+3 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 29 listopada 2012 w Zdrowie przez użytkownika figurakasi (880)
0 głosów
0 odpowiedzi
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 26 maja 2012 w Zdrowie przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...