0 głosów
w Internet przez użytkownika (120)

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9500 GT

Procesor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz

Pamięć RAM: 1,50 GB

Reszta na zdjęciu!

LINK DO ZDJĘCIA: http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=37558

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)

Opierając się na podanych specyfikacjach, trudno jest dokładnie wycenić ten komputer, ponieważ jest to stary sprzęt o niskiej wydajności. Jednakże, jego wartość jest niewielka ze względu na wiek i ograniczone możliwości. Przy wycenie komputera warto również wziąć pod uwagę lokalne rynkowe trendy i popyt na używany sprzęt komputerowy.

Oto kilka ogólnych uwag odnośnie wyceny:

  1. Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9500 GT to stara karta graficzna, która nie nadaje się do nowoczesnych gier ani zadań graficznych. Jej wartość jest bardzo niska na rynku wtórnym.

  2. Procesor: Intel Pentium 4 CPU 3.00GHz to również przestarzały procesor, który jest znacznie mniej wydajny niż nowsze modele. Jego wartość jest minimalna.

  3. Pamięć RAM: 1,50 GB RAM to bardzo mało, nawet do standardowych zadań. Współczesne systemy operacyjne i aplikacje wymagają znacznie więcej pamięci RAM. Dlatego też wartość tego komputera jest ograniczona.

  4. Inne komponenty: Nie podałeś szczegółów dotyczących innych komponentów, takich jak dysk twardy, obudowa, zasilacz, itp. Te elementy również wpływają na wartość całego zestawu.

Wartość tego komputera może być bliska zeru lub bardzo niska. Być może jest to odpowiedni sprzęt dla kogoś, kto potrzebuje jedynie komputera do podstawowych zadań, ale nie ma on już żadnej wartości z punktu widzenia gier lub bardziej wymagających zastosowań. Wartości rynkowe używanego sprzętu komputerowego znacznie się zmieniają, dlatego warto zorientować się na lokalnym rynku wtórnym, aby uzyskać bardziej dokładną wycenę.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 10 lutego 2015 w Internet przez użytkownika RamZvik (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 3 października 2013 w Internet przez użytkownika polkikokolki (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 17 października 2012 w Internet przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 6 lutego 2012 w Internet przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...