0 głosów
w Internet przez użytkownika (140)

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)

Jeśli ekran twojego urządzenia zrobił się pionowy zamiast poziomy, oznacza to, że ustawienia ekranu zostały zmienione lub urządzenie zostało obrócone o 90 stopni. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby naprawić ten problem:

  1. Sprawdź ustawienia ekranu: Jeśli korzystasz z komputera, sprawdź ustawienia ekranu w panelu sterowania lub ustawienia systemowe. W przypadku urządzeń mobilnych, ustawienia ekranu znajdują się zwykle w sekcji Ustawienia lub w menu rozwijanym w górnej części ekranu. Sprawdź, czy opcja "Obróć ekran" jest włączona i wyłącz ją, jeśli jest.

  2. Sprawdź ustawienia grafiki: Jeśli masz kartę graficzną, upewnij się, że jej ustawienia nie są odpowiedzialne za problem z ekranem pionowym. Sprawdź ustawienia karty graficznej, aby upewnić się, że rozdzielczość i orientacja ekranu są ustawione poprawnie.

  3. Przeładuj sterowniki ekranu: Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki ekranu zainstalowane na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym. Możesz je pobrać ze strony internetowej producenta urządzenia lub automatycznie przez funkcję aktualizacji systemu.

  4. Przeprowadź restart urządzenia: Czasami wystarczy przeprowadzić restart urządzenia, aby przywrócić poprawne ustawienia ekranu.

Jeśli żaden z powyższych kroków nie rozwiązuje problemu z ekranem pionowym, skontaktuj się z producentem urządzenia lub z serwisem technicznym, aby uzyskać dalszą pomoc.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 22 grudnia 2014 w Internet przez użytkownika JagodaPL123 (140)
0 głosów
4 odpowiedzi
pytanie zadane 18 października 2012 w Osobiste przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 17 października 2012 w Internet przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
2 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 10 listopada 2012 w Osobiste przez użytkownika Agata:) (7.4k)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...