0 głosów
w Gry przez użytkownika (120)

 Jeśli ktoś zna taki program niech napisze w komentarzu, liczę na szybką odpowiedż :)

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (1.4k)

Istnieje wiele programów, które umożliwiają nagrywanie pulpitu telefonu. Poniżej przedstawiam kilka popularnych i dobrze ocenianych:

  1. AZ Screen Recorder: Jest to jedna z najlepszych aplikacji do nagrywania pulpitu na Androidzie. Dostępna jest w wersji bezpłatnej i płatnej. AZ Screen Recorder umożliwia nagrywanie dźwięku systemowego i z mikrofonu, a także oferuje wiele funkcji edycyjnych.

  2. DU Recorder: To kolejna popularna aplikacja do nagrywania pulpitu telefonu. DU Recorder oferuje wiele funkcji, takich jak nagrywanie dźwięku systemowego, z mikrofonu i kamery przedniej, a także edycję wideo.

  3. Mobizen Screen Recorder: Jest to darmowa aplikacja do nagrywania pulpitu, która działa na systemie Android i iOS. Mobizen Screen Recorder oferuje wiele funkcji, takich jak nagrywanie dźwięku systemowego, kamery przedniej i tylnej oraz edycję wideo.

  4. ApowerMirror: Jest to płatna aplikacja do nagrywania pulpitu, która działa na systemach Android i iOS. ApowerMirror umożliwia nagrywanie wideo w wysokiej jakości, a także oferuje wiele funkcji, takich jak nagrywanie dźwięku systemowego, z mikrofonu i kamery przedniej.

  5. AirServer: Jest to płatna aplikacja do nagrywania pulpitu, która działa na systemach Android i iOS. AirServer umożliwia łatwe udostępnianie pulpitu na urządzeniu mobilnym, a także nagrywanie wideo w wysokiej jakości.

Zalecam przetestowanie każdej z tych aplikacji i wybranie najlepszej w zależności od własnych potrzeb i preferencji.

0 głosów
przez użytkownika (410)
To zależy jakiego telefonu. Telefony z Androidem są najpopularniejsze, więc i najatwiej znaleźć odpowiedni program. Natomiast do telefonów Nokia z rodziny Series 40 używam programu Nokia Screen Dumper (działa on na komputerze z telefonem podłączonym kablem USB), który wprawdzie nie rejestruje automatycznie filmów, ale pozwala przechwytywać obraz wyświetlacza i zapisywać go w różnych formatach.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 20 lutego 2014 w Internet przez użytkownika łowiecka (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 2 lutego 2012 w Zdrowie przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 5 marca 2014 w Inne przez użytkownika rrww22 (140)
+1 głos
1 odpowiedź
pytanie zadane 6 marca 2014 w Edukacja przez użytkownika raul (740)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 19 września 2013 w Uroda i Styl przez użytkownika alexa_ (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...