0 głosów
w Kulinaria przez użytkownika (120)
We wtorek mam komers w szkole. Ja i moja przyjaciółka zgłosiłyśmy się na ochotniczki do upieczenia klasowego tortu. Długo szukałyśmy przepisu na tort czekoladowo-truskawkowy w internecie, ale nic nas nie zainteresowało. Postanowiłyśmy, że zrobimy tort " po swojemu ". Chodzi o to, że zrobimy biszkopt czekoladowy z jakiegoś przepisu z neta i przetniemy go na 3 części i przepleciemy go masą truskawkową ( tak przepis na mase też z neta ) na ostatni płat biszkopta wylać lukier biały i narysować na nim  po wyschnięciu wąsy czekoladą. Boki tortu również chcemy posmarować masą i przykleić wiórki startej czekolady.
Więc Tak dokładnie moje pytanie do Was : Czy tort się uda ? Czy to dobry pomysł na tort ? Czy są jakieś niebezpieczeństwa w sprawie nieudania się tortu ? Czy macie jeszcze jakieś dobre wskazówki do zrobienia tortu ?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź ;)
Z góry dziękuję ;*

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 17 października 2012 w Kulinaria przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 31 lipca 2012 w Internet przez użytkownika mrjaras (140)
+1 głos
2 odpowiedzi
pytanie zadane 30 lipca 2012 w Uroda i Styl przez użytkownika wisnia (130)
+3 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 29 listopada 2012 w Zdrowie przez użytkownika figurakasi (880)
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 1 marca 2012 w Kulinaria przez użytkownika marta (2.0k)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...