0 głosów
w Sex przez użytkownika (120)
Ludzie błagam was o radę. Jestem z chłopakiem on ma 18 lat ja mam 17. Razem pracujemy i od dłuższego czasu między nami jest chemia. Bardzo się do niego przywiązalam, ale mam bardzo wielki problem. Juz wyjaśniam: Otóż On chce o to bardzo chce przeżyć swój pierwszy raz gdzie mój to tez będzie pierwszy. Powiedział ze nie chce mnie zmuszać, ale wie ze jeżeli ja mu tego nie dam to prędzej czy później na jakiejś imprezie może mnie zdradzić, ale ja tego bardzo nie chce. Nie jesteśmy z jednej miejscowości a ja nie znam jego przyjaciół czy kolegów ponieważ interesuje mnie tylko on i boję się że może to zrobić. Mam mętlik w głowie. Z jednej strony chce go zatrzymać przy sobie a z drugiej nie chce tego robić w takim wieku. Przynajmniej chce skończyć to 18. Powiedział mi żebym sobie na spokojnie Przemyśla ta decyzję.. Ale ja się boję. Wiem ze po tym Nie będę mogla popatrzeć do lustra na siebie.. Błagam was o radę :(

1 odpowiedź

–1 głos
przez użytkownika (520)
Jak powiedział, że może Cię zdradzić na imprezie to oznacza, że mu tak naprawdę na Tobie nie zależy. Uciekaj od niego jak najdalej.
przez użytkownika (180)
dokładnie :)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 23 stycznia 2016 w Internet przez użytkownika agasto (120)
+1 głos
1 odpowiedź
pytanie zadane 15 grudnia 2013 w Inne przez użytkownika nutka98 (290)
0 głosów
2 odpowiedzi
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 26 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...