0 głosów
w Rozrywka przez użytkownika (120)
znacie podobne anime do fairy tail , naruto lub w najgorszym wypadku sao.

odrazu mówie niewiem czemu nielubie one piece bo tam niewiem jak ująć są dłudzy to dóżę czoła długie ręce nogi .i nielubie magi :)

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)

Cześć! Oto kilka propozycji anime podobnych do Fairy Tail, Naruto i SAO, które możesz polubić:

  1. Bleach - akcja toczy się w świecie, gdzie duchy i ludzie żyją razem, a główny bohater, Ichigo, zyskuje moce Shinigami i walczy z złymi duchami.
  2. Hunter x Hunter - historia młodego chłopca, Gon Freecss, który szuka swojego ojca i staje się łowcą, spotyka wiele wyjątkowych postaci i walczy z silnymi przeciwnikami.
  3. Attack on Titan - osadzone w postapokaliptycznym świecie, gdzie ludzie żyją w zamknięciu w ogromnych murach, chroniąc się przed tytułowymi tytanami, którzy chcą ich zjeść.
  4. Fullmetal Alchemist - bracia Edward i Alphonse Elric próbują przywrócić swoją zmarłą matkę poprzez alchemię, ale coś idzie nie tak, a Edward traci rękę i nogę, a Alphonse jego całe ciało. Następnie wyruszają w podróż, aby odzyskać swoje ciała.
  5. My Hero Academia - historia młodego chłopaka, Izuku Midoriya, który marzy o zostaniu superbohaterem, ale nie posiada mocy. Gdy zostaje wybrany przez największego bohatera świata, zaczyna trening i odkrywa swoje własne moce.

Mam nadzieję, że te propozycje Ci się spodobają!

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 12 lutego 2013 w Gry przez użytkownika makase (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 9 stycznia 2013 w Rozrywka przez użytkownika veronka123 (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 8 stycznia 2016 w Rozrywka przez użytkownika hejek 3556 (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 17 listopada 2015 w Rozrywka przez użytkownika Gabaaaaaaaa (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 30 czerwca 2015 w Rozrywka przez użytkownika karul13 (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...