0 głosów
w Turystyka przez użytkownika (1.4k)
Kiedy jest najcieplej na Seszelach?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (2.2k)

Na Seszelach, ze względu na ich położenie blisko równika, panuje klimat tropikalny, co oznacza, że ​​temperatury są stosunkowo stabilne przez cały rok. Najcieplejsze miesiące na Seszelach przypadać będą w okresie od grudnia do marca, a także wczesnym kwietniu.

Średnie temperatury w tym okresie wynoszą około 28-31°C w ciągu dnia i rzadko spadają poniżej 24°C w nocy. Ponieważ Seszele leżą w strefie międzyzwrotnikowej, na wyspach występuje także wysoka wilgotność powietrza.

Jest to również okres letni na Seszelach, który jest popularnym czasem dla turystów odwiedzających te piękne wyspy. Warto jednak pamiętać, że wysokie temperatury i wilgotność mogą być wymagające dla niektórych osób, dlatego warto dostosować aktywności do warunków atmosferycznych i zadbać o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną oraz nawodnienie.

Jeśli preferujesz łagodniejsze temperatury, a zarazem uniknięcie najbardziej obleganych miesięcy, dobra opcja to podróżować na Seszele podczas okresu przejściowego, czyli od maja do października, kiedy temperatury są niższe, a turyści są mniej liczni.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 25 lipca w Turystyka przez użytkownika GordonGekko (1.4k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 25 lipca w Turystyka przez użytkownika GordonGekko (1.4k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 8 lutego 2013 w Turystyka przez użytkownika marx (120)
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 17 października 2012 w Turystyka przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 30 lipca 2012 w Turystyka przez użytkownika Makaraka (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...