0 głosów
w Elektronika przez użytkownika (160)

1 odpowiedź

+1 głos
przez użytkownika (3.7k)

Jeśli zablokujesz numer telefonu na swoim telefonie, to zazwyczaj jest on blokowany tylko na danym urządzeniu. Oznacza to, że osoba o tym numerze nadal będzie mogła dzwonić lub wysyłać wiadomości do innych urządzeń, na których nie został zablokowany.

Jeśli zmienisz telefon na nowy, zazwyczaj nie będzie istniał automatyczny sposób przeniesienia listy zablokowanych numerów z poprzedniego urządzenia na nowe. Musisz ręcznie zaktualizować listę zablokowanych numerów na nowym urządzeniu. Procedura może się różnić w zależności od systemu operacyjnego (iOS, Android itp.), ale zazwyczaj musisz dodać zablokowany numer do listy blokad na nowym urządzeniu.

Dlatego ważne jest, aby regularnie sprawdzać i aktualizować listę zablokowanych numerów, jeśli zmienisz telefon. W przeciwnym razie osoba o zablokowanym numerze będzie mogła ponownie skontaktować się z tobą na nowym urządzeniu.

przez użytkownika (160)
A jeśli chodzi o aplikacje WhatsApp. Czy gdy zmienię telefon na nowy, numer telefonu zostaje ten sam, to czy zablokowany kontakt na WhatsApp będzie zablokowany na nowym urządzeniu?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 11 listopada 2012 w Elektronika przez użytkownika Agata:) (7.4k)
+1 głos
2 odpowiedzi
pytanie zadane 7 lutego 2012 w Elektronika przez użytkownika niezalogowany
+1 głos
3 odpowiedzi
pytanie zadane 4 sierpnia 2012 w Praca przez użytkownika mar91 (170)
0 głosów
2 odpowiedzi
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...