0 głosów
w Uroda i Styl przez użytkownika
Jak szybko schudnąć? Czy ktoś może mi polecic skuteczną dietę odchudzającą. Za 3 miesiące chcę być odchudzona i zdrowa.

4 odpowiedzi

+1 głos
przez użytkownika (2.5k)

Mhh... Najlepiej będzie jak będziesz się zdrowo odrzywiać. Nie możesz całkowicie ograniczyć słodyczy, bo są one potrzebne organizmowi, ale też nie możesz ich ,,przedawkować''. Jedz dziennie 5 kolorów warzyw. Do tego duużo ćwicz ( to jest podtawą diety, przez to szybciej schudniesz) pamiętaj tylko o systematycznych ćwiczeniach. Z dnia na dzień dodawaj sobie więcej ilości powtórzeń.Biegaj (najpierw szybki marsz, a potem trucht, i na końcu bieg - nie sprint) Pamiętaj o rozgrzewkach. Jeżeli będziesz się tego stosować, to jest spora szansa na zrzucenie paru kilogramów wink ... Ale niczego nie obiecuję. Nie wiem, czy to może się udać, bo nigdy nie próbowałam.

+1 głos
przez użytkownika (380)
edycja przez użytkownika
Wystarczy dużo się ruszać, jeść zdrowe rzeczy i kąpać się w magicznych eliksirach młodości ;p hehe, a na serio to dobra sauna dużo dobrego robi ;) więc możesz spróbować-co ty na to?
0 głosów
przez użytkownika (2.3k)
najpierw kąpiel w kwiecie wiśni potem trio kremów a na koniec..nie wiem.. opalizujący olejek? zawsze to coś nowego i ładnie pachnącego , więc można będzie schudnąć
0 głosów
przez użytkownika (320)
edycja przez użytkownika
Moim zdaniem masz złe podejście. Co nagle to po diable - jak szybko schudniesz i wrócisz do starych nawyków żywieniowych no to efekt jojo nieunikniony... Już nie mówiąc o tym, ze to jest niezdrowe. Lepiej się odchudzać wolniej, a skutecznie. :) Polecam odchudzanie się pod okiem dobrego dietetyka - można wtedy trwale zmienić nawyki żywieniowe i zyskać fajną sylwetkę.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi
pytanie zadane 17 października 2012 w Biznes przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 16 października 2012 w Finanse przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
4 odpowiedzi
pytanie zadane 16 października 2012 w Edukacja przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 11 marca 2013 w Uroda i Styl przez użytkownika spininska (120)
+1 głos
2 odpowiedzi
pytanie zadane 2 grudnia 2012 w Uroda i Styl przez użytkownika petronalia (240)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...