0 głosów
w Sex przez użytkownika
Od pewnego czasu moja dziewczyna twierdzi, że bierze tabletki antykoncepcyjne. Nie do końca jednak w to wierzę, i nie mam żadnego sposobu stwierdzić czy są brane prawidłowo i czy są dla niej odpowiednie. Rozmowa o tym raczej odpada, ponieważ pojawia się wtedy kłótnia między nami, z powodu że jej nie wierzę. Do tej pory (a jesteśmy ze sobą od 7 miesięcy) nie mieliśmy stosunku a jedynie dość pikantne pieszczoty. Ona bardzo by chciała gdybyśmy się kochali bez prezerwatywy. Czy można w jakiś sposób stwierdzić (np. po zachowaniu się kobiety i jej "nastrojach") że rzeczywiście bierze tabletki ? I czy jest np. prawdą, że branie tabletek powoduje m.in. zwiększenie wydzielania śluzu z pochwy w czasie podniecenia (rzeczywiście jest niewykle obfity i bardzo śliski) oraz że, powiększają sie piersi?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika
Po pierwsze, jeśli partnerka mówi Ci, że stosuje tabletki to na pewno tak jest. Z drugiej zaś strony sytuacja rzeczywiście jest podejrzana. Być może partnerka wstydzi Ci się o tym powiedzieć. Podczas stosowania tabletek kobieta ma najczęściej częste i gwałtowne zmiany nastroju, może wystąpić problem z tyciem i nawilżeniem pochwy oraz zmniejsza się także ochota na seks. Jest to kilka skutkow nieporządanych i nie muszą one wystąpić jednocześnie. Proponuję, abyś mimo wszystko szczerze mógł porozmawiać z partnerką. Przeciaż obowiązek zabezpieczenia się leży i po Twojej stronie. W razie zbliżenia musisz wiedzieć czy macie w ogóle jakieś zabezpieczenie. Na tym możesz oprzeć całą rozmowę. Mimo wszystko miej dostęp do prezerwatywy, aby nie doszło do sytuacji, w której będziecie kochali się bez zabezpieczenia.

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi
pytanie zadane 31 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 26 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
–1 głos
1 odpowiedź
pytanie zadane 23 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 14 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 16 października 2012 w Związki przez użytkownika Agata:) (7.4k)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...