0 głosów
w Sex przez użytkownika
Od pewnego czasu obserwuję u siebie zanik przyjemności w chwili orgazmu. Nie mam problemów ani z erekcją, ani z osiągnięciem orgazmu, ale nie sprawia mi on takiej przyjemności jak kiedyś (objawia się tylko wytryskiem, a kiedyś towarzyszyło temu silne uczucie przyjemności). Znacząco wydłużył się także czas "dochodzenia". Czy można coś z tym zrobić? Perspektywa braku radości z seksu bardzo mnie martwi.

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
Częste współżycie może wywołać właśnie takie odczucia u mężczyzny. Wiąże się to z faktem, iż jest on zaspokojony i dlatego nie czuje większej potrzeby współżycia. Proponuję, abyś nie kochał się przez kilka dni z partnerka i wtedy ewentualnie zobaczył czy coś się zmieniło. Dłuższy czas osiągania orgazmu wynika z częstych kontaktów seksualnych i jest naturalny. A czy w Wasz związek nie wkradła się rutyna??? Warto też to wziąć pod uwagę.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 3 czerwca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 16 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
7 odpowiedzi
pytanie zadane 8 lipca 2012 w Hobby przez użytkownika xxx_852 (730)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 29 czerwca 2013 w Osobiste przez użytkownika zetor (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 21 sierpnia 2013 w Sex przez użytkownika Paola_ (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...