0 głosów
w Sex przez użytkownika
Na waszej stronie znalazłem sporo informacji dotyczących wymiarów penisa. Twierdzicie bowiem Państwo że nie mają one wpływu na orgazm u kobiety. Osobiście mam bardzo małego penisa ok 11 cm w wzwodzie i uważam że jednak to jest głowna przyczyna braku orgazmu u mojej partnerki. Ona też twierdzi że gdyby było głębiej to by było znacznie lepiej. Nie wiem co mam zrobić. Proszę o pomoc a nie zdawkową odpowiedź typu rozmiar nie ma znaczenia.

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza

Proponuje lekturę Sex Forum, gdzie znajdują się informacje o orgazmie u kobiety oraz o długości członka. Długość 11 cm jest przeciętną długością członka i nie powinieneś się tym faktem aż tak martwić. Gdy dojdzie do tego dążenie do orgazmu za wszelką cenę ze szczytowania partnerki raczej nic nie będzie. Większe znaczenie od wymiarów ma doświadczenie i znajomość kobiecego ciała przez oboje partnerów. Poza tym orgazm u kobiety jest o wiele bardziej trudny do osiągnięcia niż u mężczyzny. Związane jest to z wieloma zależnymi od siebie warunkami. Dziwi mnie nieco postawa Twojej partnerki, która wpędza Cię w kompleksy związane z długościa przyrodzenia. Wielu mężczyzn po prostu nie zniesie takiej próby. Warto zastanowić się również nad tym, że kobieta niekiedy całe życie pracuje na jeden prawdziwy orgazm i w wieku ok. 20 lat trudno w ogóle mówić o szczytowaniu kobiety.

0 głosów
przez użytkownika (140)
edycja przez użytkownika

Jeśli długość penisa to twój problem to warto go wydłużyć, skuteczną metodą mogą okazać się tabletki xtrasize. W Internecie znajdziesz tam wszystkie informacje o produkcie powodzenia

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 2 czerwca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 29 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 16 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
+1 głos
2 odpowiedzi
pytanie zadane 6 czerwca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 17 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...