0 głosów
w Sex przez użytkownika
Mamy pewien problem, z którym nie możemy się uporać. Chodzi mianowicie o fakt, że podczas stosunku z moją dziewczyną ona po jakimś czasie (powiedzmy 10 minutach) przestaje cokolwiek przyjemnego czuć. Czym to może być spowodowane? Sytuacja ta powtarza się praktycznie od jej pierwszego razu. Próbowaliśmy już jakiś czas odczekać, ale to nie przynosi żadnych skutków. Zaznaczę, że nie odczuwa ona wtenczas żadnego bólu. Zastanawialiśmy się nad pójściem do Seksuologa, ale... powiedzmy to szczerze... wstydzimy się

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
Być może zbliżenie staje się monotonne i dlatego Twoja partnerka nic nie czuje. Jeśli kochacie się w jednej pozycji tak może właśnie być. Proponuję kochać się w kilku pozycjach, które będą się zmieniały co jakiś czas. Twoja partnerka i Ty na pewno macie swoje ulubione pozycje i, aby zbliżenie było udane dla obojga powinno nastąpić wykorzystanie każdej z tych pozycji. Warto także zapewnić trochę czasu na pieszczoty przed miłością oraz na zbliżenie należy wybrać taki dzień, kiedy będziecie sami w domu przez dłuższy czas. Jeśli to nie pomoże to proponuję wizytę u seksuologa, który po rozmowie z partnerką określi przyczynę takiego zachowania. Nie sądzę jednak, aby to było konieczne i wystarczy zastosować się do powyższych wskazówek. Wizyty u lekarza nie ma się co wstydzić, bowiem ten lekarz jest właśnie od takich spraw.
0 głosów
przez użytkownika (140)
ulubione pozycje????sex to natura a nie kramik z układami.nie pytaj na forach.polecam  specjaliste

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 3 czerwca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 27 sierpnia 2012 w Sex przez użytkownika ania444 (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 8 sierpnia 2012 w Sex przez użytkownika khorne (120)
+1 głos
3 odpowiedzi
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...