0 głosów
w Związki przez użytkownika
Mam taki nietypowy problem i bardzo krępujący. Nie wiem jak poprosić dziewczynę o chodzenie!

5 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika
Nie można samej sytuacji opisać w jednym zdaniu czy na jednej stronie. Najczęściej początek bycia parą przez dwoje młodych ludzi zaczyna się po prostu od tego, że są ze sobą już dłuższy czas, lubią swoje towarzystwo, znają się już dobrze, etc. Najczęściej jednak nie słowa, a pocałunek niejako rozpoczynają "chodzenie". Prostej recepty nie ma, jednak proponuję w chwili, gdy będziesz odprowadzał koleżankę do domu, dać jej po prostu całusa na pożegnanie. Reakcja kobiety na słowa może być różna, a na pocałunek są tylko dwie możliwości. Albo będziecie się dalej spotykać albo też nie. Proponuję także przeczytać dział związki na forum, gdyż tam znajduje się kilka wskazówek.
0 głosów
przez użytkownika (2.5k)
Najlepiej będzie jak zrobisz to w sposób romantyczny, tylko musisz wziąc pod uwagę też to, że ona się może nie zgodzic. Więc.. Zaproponuj jej po szkole, że ją odprowadzisz do domu i jak będzioecie sam na sam , to powiedz tak : ,, Zakochałem się w pewnej dziewczynie, ale nie wiem jak jej to wyznac, bo zależy mi na niej i boję, się, że coś mogę zepsuc w relacjach międzty nami ". Poczekaj aż ona odpowie (powinna ci coś poradzic) W tedy skorzystaj z jej rady (albo nie, jeżeli to nie będzie ta sama) Złap ją za dłonie i powiedz : ,, Jesteś dla mnie wyjątkowa. Na twój widok nogi mam z waty, a serce wali jak szalone. Nie wiem, czy to można nazwac miłością, czy zauroczeniem, ale wiem jedno, że pragnę byc przy tobie w każdej chwili, pocieszyc, przytulic... Teraz wszędzie chodzę sam, a wolałbym z tobą .. : )

Powodzenia :)
0 głosów
przez użytkownika (3.4k)
powiedz w twarz co do niej czujesz
0 głosów
przez użytkownika (1.9k)
pedał z cb :D poprostu się zpytaj !1
0 głosów
przez użytkownika (210)
Wiesz że chodzić to można po bułki do sklepu , a nie ... Sie piszę o bycie z kimś <33

 

Jak coś :D

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 11 marca 2012 w Związki przez użytkownika martuchh (180)
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 13 marca 2012 w Związki przez użytkownika martuchh (180)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 1 września 2022 w Związki przez użytkownika periaczix (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 7 października 2014 w Związki przez użytkownika SzymSzyn (390)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 22 listopada 2013 w Związki przez użytkownika koksu654 (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...