0 głosów
w Sex przez użytkownika

Moja dziewczyna bierze tabletki Mercilon od dwóch miesięcy niecałych. Ostatnio spóźniła się z jedną tabletką o jakieś 12 godzin ale potem przyjęła 5 tabletek normalnie i uprawialiśmy stosunek, następnie jednego dnia poszliśmy do hotelu i tam uprawialismy 3 stosunki ale w przerwach między nimi ona zapaliła dwa papierosy, chcę jeszcze powiedzieć że jedna z prezerwatyw mi pękła ale w żadnym przypadku nie doszło do wytrysku w środku pochwy. Ale często też ocierałem członkiem bez prezerwatywy o pochwę myśląc że nic się nie stanie bo bierze tabletki. Minął 5 dzień od stosunku a moja dziewczyna mówi, że ją boli brzuch i boi się o ciążę. Czy jest duże ryzyko zapłodnienia, bo się bardzo martwimy.

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
Spóźnienie się z przyjęciem tabletki więcej niż 12 godzin pociąga za sobą potrzebę jak najszybszego przyjęcia zaległej tabletki oraz kolejnej. Po pięciu dniach działanie tabletek powróciło do najwyższego stanu i mimo wszystko byliście dobrze zabezpieczeni. Zapalenie papierosów nie spowodowało na pewno większego obniżenia skuteczności antykoncepcji. Ból podbrzusza jest naturalnym objawem mającej wystąpić miesiączki, a po kilku dniach nie ma objawów ciąży. Pierwsze bowiem występują po ok. 10 - 12 tygodniach, więc nie można stwierdzić ciąży. Za ok. 2 tygodnie warto wykonać test ciążowy, którego wynik będzie odpowiedzią na Wasze pytanie. Jeśli nawet działanie tabletek było obniżone, to niewielka ilość nasienia nie musi od razu spowodować ciąży.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 6 czerwca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 20 września 2012 w Inne przez użytkownika LoveQueen (120)
+1 głos
2 odpowiedzi
pytanie zadane 17 października 2012 w Sex przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 3 lipca 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...