0 głosów
w Hobby przez użytkownika (730)

jakie może być moje hobby .?

7 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (2.5k)
To pytanie to już chyba zadałeś/zadałaś z nudów ! Zajmij się sobą, postaraj siebie lepiej poznac poprzez zajmowanie się różnymi rzeczami!
0 głosów
przez użytkownika (1.7k)
edycja przez użytkownika
jeżeli gry ruchowe można nazwać hooby to ja właśnie sie tym zajmuje aktywnie spędzam czas nawet w domu przy pomocy konsoli xbox kinect
0 głosów
przez użytkownika (7.4k)
poczytaj coś,obejrzyj telewizję porób coś na komputerze poucz się ale najlepiej poczytaj czytanie jest dobre ale możesz rozwijać swoje zainteresowania np.zapisać się na jakieś dodatkowe zajęcia np.na malarstwo albo do szkoły muzycznej itp.możesz też malować,śpiewać,tańczyć
0 głosów
przez użytkownika (890)
a ja tam ide sie wykąpac w czarodziejskich kwiatach ;p nikt takiej magii nie zazna :D ha ha ha
0 głosów
przez użytkownika (1.1k)

Mnie interesuje astrologia. Uwielbiam horoskopy i senniki. Staram się znaleźć takie, których przepowiednie rzeczywiście się sprawdzają, jak np. ten: znaczenie snu ciąża.

0 głosów
przez użytkownika (420)

poczytaj sobie mojego bloga: mojabiologia.blogspot.com/ -jak chodzisz do szkoły to się przyda, jak nie chodzisz... to też się może przydać:) chociaż narazie chyba jest zbyt "maturalny"... ale z czasem będzie bardziej przyrodniczy.

 Generalnie najlepsze hobby to biologia - jak interesujesz się światem wokoło to zawsze będziesz miał jakieś zajęcie :) zimą możesz o tym czytać, uczyć się o samym sobie i mieć zresztą  z tego korzysci - nauczyć się jak dbać o swój organizm i o innych...

latem za to łatwiej zaobserwować jakieś zjawiska, zwierzęta, rośliny... świat jest fascynujacy, ciekawy i ... skomplikowany strasznie.

0 głosów
przez użytkownika (790)
Zajmij sie czymś pożytecznym :) Polecam sport :)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 1 listopada 2012 w Osobiste przez użytkownika Wariatkaxd (300)
+1 głos
2 odpowiedzi
pytanie zadane 7 lutego 2012 w Elektronika przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 29 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
+1 głos
0 odpowiedzi
pytanie zadane 19 stycznia 2013 w Inne przez użytkownika Olencjamoli (130)
+1 głos
1 odpowiedź
pytanie zadane 17 października 2012 w Zdrowie przez użytkownika Sandra:) (3.4k)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...