0 głosów
w Uroda i Styl przez użytkownika (220)
Czy warto w to zainwestować? cały czas się zastanawiam, koleżanka była na zabiegu trwałej depilacji laserem Vectus w centrum laseroterapii w warszawie , jest dopiero po drugiej wizycie ale juz widać efekty. Co o tym myślicie?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (1.4k)
Trwała depilacja laserowa Vectus jest jednym z najnowocześniejszych i skutecznych sposobów na pozbycie się nadmiernego owłosienia. Vectus wykorzystuje nowoczesny system diodowy, który skutecznie usuwa włosy z różnych obszarów ciała, w tym twarzy, nóg, ramion, pleców i klatki piersiowej.

Przed podjęciem decyzji o zabiegu warto porozmawiać z lekarzem, który oceni Twoją skórę, włosy i inne czynniki zdrowotne, aby ocenić, czy zabieg jest odpowiedni dla Ciebie. Powinieneś również skonsultować się z różnymi klinikami, aby porównać ceny i ocenić jakość usług.

Ważne jest, aby pamiętać, że trwała depilacja laserowa wymaga kilku zabiegów, aby uzyskać trwałe efekty. Koszt i czas trwania całego procesu mogą być wysokie, ale dla wielu ludzi warto zainwestować w zabieg, aby uniknąć konieczności regularnego golenia lub depilacji w przyszłości.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 28 kwietnia 2013 w Uroda i Styl przez użytkownika czekoczeko (120)
+2 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 25 lipca 2012 w Uroda i Styl przez użytkownika ewelinka9123 (140)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 12 października 2014 w Zdrowie przez użytkownika bułeczka (220)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 10 września 2013 w Uroda i Styl przez użytkownika Nikolkina23 (220)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...