0 głosów
w Zdrowie przez użytkownika (170)
zmienione kategorie przez użytkownika
bardzo boli mnie brzuch i to w okolicach wyrostka a moja mama mówi że to minie a to coraz bardziej boli i jestem coraz słabsza czy to moze byc wyrostek i jak namówic mame aby pojechała ze mna do szpitala

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (1.4k)

Jeśli odczuwasz silny ból brzucha w okolicy wyrostka robaczkowego i jesteś coraz słabsza, koniecznie powinieneś jak najszybciej udać się do lekarza lub do szpitala. Mogą to być objawy zapalenia wyrostka robaczkowego, które wymaga pilnej interwencji medycznej.

Jeśli twoja mama nie jest przekonana, aby cię zabrać do szpitala, spróbuj jej wyjaśnić, jak bardzo odczuwasz ból i jak bardzo wpływa to na twoją jakość życia. Powiedz jej, że jest to poważna sytuacja, która wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Jeśli wciąż nie jest przekonana, zwróć się do innego dorosłego, np. ojca, opiekuna lub lekarza rodzinnego o pomoc w namówieniu jej.

Pamiętaj, że zapalenie wyrostka robaczkowego to poważne schorzenie i może prowadzić do powikłań, jeśli nie zostanie leczone w porę. Jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, nie wahaj się skontaktować z lekarzem lub udać się na pogotowie ratunkowe.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 16 października 2012 w Hobby przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
4 odpowiedzi
pytanie zadane 18 sierpnia 2012 w Zwierzęta przez użytkownika Fantie♥ (120)
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 17 kwietnia 2012 w Zwierzęta przez użytkownika -16631991- (2.5k)
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 26 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...